• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najtańszy kredyt online- gdzie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
trelka

Niezarejestrowani

21.4.2016 15:29
nie m ają jakiejś szczególnie dobrej oferty, taką jak w każdym innym banku, ja mam konto ze względu na kartę kredytową i program lojalnościowy. a kredyt brałąm w sygma banku.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Grzegorz Woźniak

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 172 razy

Wyślij wiadomość

21.4.2016 17:30
Oferta jest porównywalna jak u konkurencji, ale zawsze warto sprawdzić czy nie mają czegoś dla stałych klientów skoro już takim klientem jesteśmy. Mając tę wiedzę można zacząć porównywać w innych bankach.
Cytuj
Grzegorz Woźniak
Doradca finansowo - ubezpieczeniowy
tel. 502019859
email: wozniakgrzegorz@op.pl
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.4.2016 9:35
Grzegorz Woźniak napisał
Oferta jest porównywalna jak u konkurencji, ale zawsze warto sprawdzić czy nie mają czegoś dla stałych klientów skoro już takim klientem jesteśmy. Mając tę wiedzę można zacząć porównywać w innych bankach.
No tak, nie ma co się uprzedzac. Trzeba porownywac:)
Cytuj
trelka

Niezarejestrowani

22.4.2016 23:25
porównywać warto, żeby mieć szeroki wachlarz wyboru,poza tym warto też może skorzystać z usług doradcy finansowego. ja skorzstałąm z damowych porad doradcy z sygma banku, nota bene bardzo konkretny i z dużą wiedzą człowiek.
Cytuj
Ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.4.2016 11:13
Szuka się konkretnej pomocy, mnie interesuje też kredyt przez internet i słów mi brak. Sygma i Sygma wszędzie. Dlaczego pokochaliście tak to forum i reklamujecie ten bank, skoro wcale najwspanialszy nie jest? A jezeli jest to poprosze o dokładne dane - kredyt 10000 zł. na 12 miesięcy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.4.2016 13:39
Ja proponuję skorzystać z tej strony: doradca oddzwania i przedstawia najlepszą ofertę, także pożyczki pozabankowe.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
seomasterok7

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2016 16:23
organizacja mikrofinansowania, która pomaga uzyskać pożyczki na krótki okres. Jeśli na tym etapie życia jesteś w pilnej potrzebie finansowania, masz możliwość wziąć kredyt gotówkowy online.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.6.2016 12:39
Te wszytskie strony to pic na wode, jak pozyczac to tylko w sprawdzonych bankach.
Cytuj
weryna

Niezarejestrowani

13.6.2016 14:51
Gość napisał
Te wszytskie strony to pic na wode, jak pozyczac to tylko w sprawdzonych bankach.
Nie kazy ma zdolnosc niestety
Cytuj
Kasen

Niezarejestrowani

14.6.2016 12:13
weryna napisał
Gość napisał
Te wszytskie strony to pic na wode, jak pozyczac to tylko w sprawdzonych bankach.
Nie kazy ma zdolnosc niestety
To jak nie ma , to niech zaczeka az bedzie mieć.
Cytuj
Odpowiedź