• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najtańszy kredyt online- gdzie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ewelinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.4.2016 12:59
Witam. Mieszkam na wsi, najbliższy bank PKO. Szukam kredytu 3000 zł. na 16 rat. Gdzie można wziąć kredyt online? Nie chciałabym zakładać tam konta. Oczywiście im mniejsza prowizja tym dla mnie lepiej. A może w tym PKO wziąć? Mam tam konto.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

20.4.2016 13:59
weź w pko, najszybciej i nie najdrożej
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
gabryśś

Niezarejestrowani

45 minut temu
sprawdź sobie w sygma banku, możesz złożyć wniosek o kredyt online, umowę przyślą Ci do domu kurierem, więc nawet nie musisz się ruszać z domu, żeby dostać kredyt.
Cytuj
Grzegorz Woźniak

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 172 razy

Wyślij wiadomość

20.4.2016 17:43
weź w PKO, albo wypełnij krótki formularz i poczekaj na kontakt od doradcy, który przedstawi Ci ofertę kilku banków - formularz
Cytuj
Grzegorz Woźniak
Doradca finansowo - ubezpieczeniowy
tel. 502019859
email: wozniakgrzegorz@op.pl
ewelinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.4.2016 18:19
Grzegorz Woźniak napisał
weź w PKO, albo wypełnij krótki formularz i poczekaj na kontakt od doradcy, który przedstawi Ci ofertę kilku banków - [url ref=http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?lhink=5f992946d44b6a6aeca0a91f820a6f86&etykieta_=fb]formularz[/url]
Bardzo dziękuję. Skorzystam. Jutro jeszcze zapytam o ofertę w moim banku. Nie wie pan jak długo trzeba czekać na odpowiedzi doradców? I w związku z wysłaniem tego formularza nie poniosę żadnych konsekwencji?
Cytuj
Grzegorz Woźniak

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 172 razy

Wyślij wiadomość

20.4.2016 18:26
Po wysłaniu formularza jedyną konsekwencją jest telefon od doradcy. Uzyskanie odpowiedzi od doradcy w banku w przypadku kwoty 3 tys. złotych to góra 15 min oczekiwania. Mogę zapytać o rejon Polski, w którym Pani mieszka? Być może ja mógłbym udzielić Pani tego kredytu.
Cytuj
Grzegorz Woźniak
Doradca finansowo - ubezpieczeniowy
tel. 502019859
email: wozniakgrzegorz@op.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

20.4.2016 23:28
1. Wypełnienie takiego formularza do niczego dobrego nie doprowadzi, Comperia jest ok ale te dane polecą do kilku banków a nie do pko...

2. Pośrednik nie udziela kredytu, chyba że piszesz o prywatnej pożyczce, raczej bank będzie tu stroną...
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Grzegorz Woźniak

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 172 razy

Wyślij wiadomość

21.4.2016 6:14
Artur Sarnecki napisał
1. Wypełnienie takiego formularza do niczego dobrego nie doprowadzi, Comperia jest ok ale te dane polecą do kilku banków a nie do pko...

2. Pośrednik nie udziela kredytu, chyba że piszesz o prywatnej pożyczce, raczej bank będzie tu stroną...


Oczywiście, że bank. Ale w banku pracuje doradca i ważne jest żeby trafić na tego dobrego...
Cytuj
Grzegorz Woźniak
Doradca finansowo - ubezpieczeniowy
tel. 502019859
email: wozniakgrzegorz@op.pl
FrankaSzt

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2016 11:21
Zaciekawiło mnie co piszecie, bo jestem w podobnej sytuacji jak ewelinka. Czy ten bank PKO ma niezłe oferty na rynku usług bankowych? Po tym co piszecie to raczej tak. Mam tam konto, ciekawe czy PKO inaczej traktuje stałych klientów- jakieś bonusy przy kredycie? Jeżeli tak to chyba nie ma co szukać gdzie indziej.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2016 14:46
Jestem troche zdziwiony, ze doradcy chwala PKO BP, wydawało mi sie, ze to wielki moloch, który nie ma dobrych ofert. Ale widocznie sie myliłem.
Cytuj
Odpowiedź