• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczka przez internet

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 10:01
No właśnie! Grunt to czytać umowy, wtedy będzie wszystko jasne. A kurier przecież nic nam nie zrobi jeśli nie podpiszemy umowy:D Moim zdaniem takie pożyczki przez internet to spore ułatwienie dla osób, które mieszkają daleko od miasta albo nie mają czasu na latanie po bankach.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 11:36
No te opcje przez internet są wszedzie, z tego co widze to oferty sa tansze. Chodzi chyba o to, że oni oszczedzaja, ograniczaja procedury i te cala papierologie.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 13:03
Ja mam konto w Mbanku i wiem, że jest tam opcja wzięcia pożyczki przez internet, sama z niej nie korzystałam bo jednak wolę zrobić to na miejscu w banku. Mimo, że wiele rzeczy robię przez internet to pożyczki chyba bym nie wzięła.
Najlepiej popytaj wśród znajomych, może już ktoś korzystał z takiej opcji w swoim banku. Albo może zadzwoń do banku, w którym masz konto i zapytaj jak tu u Ciebie wygląda.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.6.2014 14:01
sporo jest dobry ofert pozyczek przez internet. popatrz sobie http://www.comperia.pl/kredyty
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 13:11
Praktycznie każdy bank ma taką pożyczkę przez internet dla swoich klientów. Sprawdź sobie swój bank jaki ma procent i jak sprawa wygląda, a potem porozglądaj się za innymi tego typu pożyczkami.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 11:46
kacper napisał
No te opcje przez internet są wszedzie, z tego co widze to oferty sa tansze. Chodzi chyba o to, że oni oszczedzaja, ograniczaja procedury i te cala papierologie.


Też mi się tak wydaje i przede wszystkim oszczędzają czas, który normalnie musieliby CI poświęcić w placówce. Ja bym się nie bała brać przez internet pożyczki pod warunkiem, że byłabym pewna tego gdzie to biorę.
Cytuj
Odpowiedź