• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczka przez internet

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 19:18
Witam,
mam taką sprawę. Bo w najbliższym czasie będę potrzebował wziąć pożyczkę będzie to około 4 tysiecy na sprzęt AGD. Nie mam za bardzo czasu na latanie po tych wszystkich bankach i załatwianie papierkowej sprawy i zastanawiam sie nad pożyczką przez internet. Ktoś z was brał już kiedyś coś takiego? warto sie w to angażować? I gdzie cos takiego brać?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 9:20
Obecnie wiele banków proponuje takie rozwiązania, proszę sprawdzić w mBanku, PKO BP, aby otrzymać taki kredyt należy posiadać zazwyczaj rachunek osobisty w danej instytucji. Przyspiesza to procedurę, bo ułatwia weryfikacje klienta bankowi. Pisaliśmy o tym http://www.comperia.pl/artykuly/o_kredytach_gotowkowych/10548-jak-dostac-kredyt-przez-internet-w-15-minut.html
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Daisy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 23:28
ja widziałam właśnie że w mbaku mają taką oferte kredytu. Ale nie lepiej jest iść do siedziby banku i załatwić to wszystko oko w oko? Zawsze mozesz sie o jakieś szczegóły dopytać ludzi w banku i dowiedzieć a tutaj chyba tylko kontakt mailowy.
Cytuj
Marysia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 23:42
O to ja nie miałam pojęcia że można wziać sobie taką pożyczkę przez internet. Myślałam że zawsze i tak na koniec trzeba iść do banku podpisać stosowne dokumenty i samemu przedstawić to co oni wymadają od Ciebie, bo przeciez nie wszystko da sie zrobić przez internet.
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 0:25
Co Ty teraz przez internet to można zrobić praktycznie wszystko. Z tym kredytem to też gdzieś ostatnio czytałem. Tylko warto np skorzystać z jakiś porównywarek i w ten sposób zobaczyć gdzie bardziej opłaca sie wziąć taki kredyt. Bo sporo banków też w ten sposób pozyskuje swoich klientów.
Cytuj
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 7:33
Nigdy nie brałem pożyczki przez internet i raczej nie wezmę. Ja wolę iść do banku i wiedzieć dokładnie co i jak, ale na mnie nie patrzcie:) i jeśli ktoś chce to myślę, że śmiało może wziąć taki kredyt w znanym banku (parabanki radzę omijać).
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.6.2014 9:59
Jak masz konto w jakims banku, to spokojnie mozesz wziąć tam teraz troche gotowki, ew.przyślą Ci kuriera, żeby złożyć jakieś podpisy. Wiadomo,ze hipotecznego kredytu przez internet nie dostaniesz, ale jakiś mniejszy to spokojnie mozna.
Cytuj
Kajkaku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 23:19
A ja tam wole postawić na tradycyjne sposoby wzięcia kredytu, Ja wiem że czasami jest tak że nie każdy ma możliwość dotarcia do banku i to jest fajne rozwiązanie dla takich osób ale jak ktoś może to zdecydowanie powinien przejść sie i porozmawiać z przedstawicielem.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 8:29
Dokładnie! Przez internet nie dowiesz się wszystkiego co istotne a rozmowa z przedstawicielem zawsze trochę rozjaśni w głowie. Poza tym ja jakoś nie ufam tym internetowym pożyczką, jakieś podejrzane mi się wydają. Nie jestem za podawaniem swoich danych w sieci.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.6.2014 8:53
Jak dostaniesz umowe czy to mailem czy to przez kuriera to ja przeczytaj i wszystko będzie jasne. Jak sie nie spodoba to po prostu nie podpisuj.
Cytuj
Odpowiedź