• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt hipoteczny a brak ślubu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
IWalc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.2.2016 11:47
Witam wszystkich .

Nie mamy ślubu i jak na razie nie chcemy go brać .Chcielibyśmy ,razem z moim partnerem kupić mieszkanie na kredyt hipoteczny.I ja i on mamy stałą pracę .Moje dochody ok 3500,jego podobnie.Słyszeliśmy ,że na wiosnę ma zabraknąć pieniędzy na MDM.Mamy odłożone 200000.Czy nas w ogóle dotyczy program MDM ,jeżeli nie mamy ślubu?
Cytuj
FinansowaPrzystan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.2.2016 12:46
obowiązuje 10% dopłaty w przypadku osób niebędących w związkach małżeńskich. Więcej informacji znajdziecie np. tutaj http://www.finansowaprzystan.pl/zmiany-w-kredytach-hipotecznych-od-2016-beda-drozsze-a-pieniedzy-z-mdm-moze-nie-starczyc-dla-wszystkich/

Zapraszamy udzielimy wszelkich niezbędnych informacji oraz pomożemy w znalezieniu najlepszej oferty dopasowanej do waszych potrzeb.
Cytuj
796 513 913
http://www.finansowaprzystan.pl/
IWalc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.2.2016 15:07
Przeczytałam ,dziękuję.Czy we dwoje mamy pójść do tego samego banku i każdy bierze jakąś sumę kredytu wyłącznie na siebie? Tzn .czy na to jedno mieszkanie dostajemy jakby dwa kredyty z osobnymi umowami? Chyba każdy spłaca wtedy ta swoją część .
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

6.2.2016 19:01
finansowaprzystań - zamiast spamować pomóż tutaj...

IWalc jeśli nie macie ślubu, a zamierzacie skorzystać z MDM, to właścicielem mieszkania może być tylko jedno z Was. Do kredytu możecie oczywiście przystąpić razem. Będzie to jeden kredyt, kredytobiorców będzie dwóch.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.2.2016 16:30
Musze popytać znajomych .Dwa lata temu kupiłam od nich mieszkanie z obciążoną hipotekę .Wiem ,że wpłacałam w banku dwie sumy różne sumy pieniędzy za każdego z nich/SPŁATA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH/. Na akcie notarialnym mam to wyszczególnione i oboje figurują jako współwłaściciele mieszkania.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

7.2.2016 19:16
Ann napisał
Musze popytać znajomych .Dwa lata temu kupiłam od nich mieszkanie z obciążoną hipotekę .Wiem ,że wpłacałam w banku dwie sumy różne sumy pieniędzy za każdego z nich/SPŁATA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH/. Na akcie notarialnym mam to wyszczególnione i oboje figurują jako współwłaściciele mieszkania.

Domyślam się, że nieco mylisz pojęcia. Najprawdopodobniej wpłacałaś dwie kwoty wynikające z:
1. Spłata kredytu hipotecznego na rachunek banku kredytującego,
2. Zapłata różnicy pomiędzy ceną transakcyjną a kwotą spłacanego kredytu na rzecz sprzedających.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Odpowiedź