• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

renta rodzinna a kredyt

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 10:24
LenaEl napisał
kwestor napisał
Ja też mam rentę rodzinną w wysokości 1500 zł. Są ograniczenia czasowe na nią ,trzeba dosyłać zaświadczenia z uczelni ,że jest się studentem. Dostałem bez trudu kredyt w BZWBK w kwocie 2000zł na 7 rat.Dlaczego wszyscy piszecie ,że jak ma się rentę to się kredytu nie dostanie w normalnym banku?Po co brać pożyczki od parabankow?
Bo banki wymagaja innych dochodów niz renta, ale moze faktycznie warto szukać.

Przed chwilą zadzwoniłem na infolinię banku BZWBK. Numer 618119999 i zadałem poniższe pytanie.
Otrzymuję rentę rodzinną w wysokości 1500 zł, jestem studentem, czy mogę u Państwa uzyskać kredyt. Potrzebuję ok 2000 zł do roku czasu. Miła Pani, poinformowala mnie że renta rodzinna nie stanowi dochodu i kredytu nie uzyskam.
Wypowiedź została zmieniona przez: Piotr Ożarowski 4.2.2016 10:24
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 10:55
Dziwne. A nie poinformowała Pana,że jednak można tylko w nieco innej formie? I na znacznie korzystniejszych zasadach? Obojętne czy jest się użytkownikiem banku czy nie ,jako student można dostać kredyt w wysokości 2000 w formie karty kredytowej.Wygodna i tańsza forma spłacania - ratio.Pieniądze można od razu mieć przelane na wskazane konto.Raty wybiera się samemu - ilość i wysokość spłaty.Zapomniałbym , jedyny warunek - trzeba mieć ukończony pierwszy semestr.
Cytuj
LenaEl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 11:22
To ciekawa sprawa, a moze powiedziała od tak. Gdyby sie poszło do oddziału byłyby inne warunki...
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 11:44
a po co do oddziału? Taką kartę można wziąć on-line.Wiem ,bo sam korzystam .Jak się ratio szybciej spłaci to zwracają odsetki.Jest nawet możliwość posiadania na tej samej karcie dwóch ratio.Jestem studentem 4 roku.Korzystam a takiej formy kredytowania .Nie wiem jak jest w innych bankach ,ale BZWBK tak własnie ma.Trzeba iść tylko potem do banku osobiście podpisać umowE .I raczej jak się nie ma konta w tym banku to karta jest na 1000 zł. Trzeba po prostu dopytać o wszystko dokładnie.
Cytuj
Kwant

Niezarejestrowani

4.2.2016 13:11
Irek napisał
a po co do oddziału? Taką kartę można wziąć on-line.Wiem ,bo sam korzystam .Jak się ratio szybciej spłaci to zwracają odsetki.Jest nawet możliwość posiadania na tej samej karcie dwóch ratio.Jestem studentem 4 roku.Korzystam a takiej formy kredytowania .Nie wiem jak jest w innych bankach ,ale BZWBK tak własnie ma.Trzeba iść tylko potem do banku osobiście podpisać umowE .I raczej jak się nie ma konta w tym banku to karta jest na 1000 zł. Trzeba po prostu dopytać o wszystko dokładnie.
Jak ktos chce wiecej niz 1000 zł to taka karta nie bedzie mu potrzebna. A to prawda, ze oferty na infolinii sa inne od tych w oddziałach, czy on-line.
Cytuj
natglika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 14:04
Nie wiem co do czego ?:) Oferta on- line jest właśnie dostępna na infolinii.W oddziałach banku są specjalne oferty dla stałego klienta z dobrą historią kredytową .Jak się chce wziąć kredyt to trzeba niestety troche czasu stracić na poszukiwanie najlepszej dla nas opcji.Ja o taka kartę pytałam w BGŻ i niestety ,chociaż mam tam konto,to żadnej karty kredytowej nie dostanę .Też jestem studentką .
Cytuj
fiolka

Niezarejestrowani

4.2.2016 16:22
hmm no to ciekawie, że w banku w którym masz konto nie możesz dostać pożyczki, najwidoczniej bank nie idzie na rękę swoim klientom, moze czas najwyższy pomyśleć o zmianie banku, który zaoferuje ci dużo korzystniejsze warunki.
Cytuj
jagna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 16:58
A może warto przeczytać temat od początku? Wtedy dowiedziałabyś się o czym tutaj się rozmawia? Jak się nie ma stałych dochodów ,to niestety nawet karty kredytowej się nie dostanie.Też jesteś studentem? Jeżeli tak to warto ten wątek przejrzeć od początku.Student też musi czasami żyć na kredyt ;)
Cytuj
fiolka

Niezarejestrowani

7.2.2016 18:16
nie jestem już studentką i wątek przeczytałam od samego początku i według mnie autorka pisze o tym, że ma rentę rodzinną, więc jakiś dochód mam, a to może być punktem zaczepienia jeśli chpdzi o ubieganie się o kredyt w banku.
Cytuj
leo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.2.2016 8:56
Renta rodzinna jest traktowana przez bank jako dochód,jeżeli przyznana jest na stałe.U studenta to raczej tak nie wygląda.Przecież może przestać się uczyć a różnych powodów?Wtedy wygasa prawo do takiej renty.
Cytuj
Odpowiedź