• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

renta rodzinna a kredyt

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kreolka

Niezarejestrowani

27.1.2016 20:51
nie opłaca Ci się brać w providencie, bo kredyt bedzie Cię sporo kosztował. Masz link do symulatora kredytowego https://wnioski.sygmabank.pl/formularz.php przy 1500 zł na 12 miesięcy wychodzi rata 152,63 po 12 miesiacach daje sumę 1831,56 czyi już tutaj oszczędzasz ponad 200 zł. Więc zastanó się czy wato decydować sie na chwilówkę.
Cytuj
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

28.1.2016 8:04
ant225 napisał
SirWiktor napisał
Poza bankiem pewnie, że dostaniesz. Tylko jak to będziesz spłacać, jesli raty wzrosną 3 krotnie. To jest wystawianie wyroku na samego siebie.


......ale biorąc 1500 złotych na 12 miesięcy oddajesz według kalkulatora 2058 złotych. To chyba tylko nieznacznie drożej, niż kosztowałoby to w baku.


Biorąc pożyczkę w Banku (np. 7% prowizji, 9,99% oprocentowanie)
Kwota pożyczki netto: 1500 zł
Kwota pożyczki brutto: 1605 zł
Suma odsetek: 89,93zł
Rata: 12x143,92zł
Łączna kwota do spłaty: 1727,03zł
różnica jednak jest.....
Wypowiedź została zmieniona przez: Piotr Ożarowski 28.1.2016 8:06
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
Wiki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2016 8:43
kreolka napisał
nie opłaca Ci się brać w providencie, bo kredyt bedzie Cię sporo kosztował. Masz link do symulatora kredytowego https://wnioski.sygmabank.pl/formularz.php przy 1500 zł na 12 miesięcy wychodzi rata 152,63 po 12 miesiacach daje sumę 1831,56 czyi już tutaj oszczędzasz ponad 200 zł. Więc zastanó się czy wato decydować sie na chwilówkę.


Ale czy a w tym banku dostanę kredyt?
Pewnie, że wolałabym taki, gdzie mam mniej do spłaty. To jednak jest różnica ponad 200 złotych i to nie byle co.
Panie Piotrze, a Pan z jakiego banku dał wyliczenia?
Czy tam mogę liczyć jednak na kredyt?
Wiem, że ie mam idealnej sytuacji, ale chyba nie jest aż tak źle?
Cytuj
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

28.1.2016 9:12
Wiki napisał

......Ale czy a w tym banku dostanę kredyt?

1.Moja wypowiedź była komentarzem, na wiadomość, że oferta Prowident,różni się od oferty bankowej "nieznacznie".
2. Już wcześniej pisałem że renta rodzinna nie stanowi dla banku dochodu, więc kredytu Pani na jej podstawie nie otrzyma.
3. Wzięcie chwilówki może spowodować u Pani problemy z zadłużeniem, ktore trudno będzie spłacić.
4. Widząc jak bardzo zależy Pani na uzyskaniu tego prawa jazdy proponuję 4 rozwiązania.

1. Odkładać przez 6 miesiecy połowę Pani renty. Wtedy zgromadzi Pani wymagane środki. Jeśli uważa Pani, że się nie da, to tak samo się nie da splacać pożyczki.
2. Poprosić w gronie znajomych lub rodziny, żeby ktoś, wziął na siebie pożyczkę w banku a Pani tą pożyczę będzie spłacać.
3. Zadzwonić do kilku firm szkoleniowych z pytaniem, czy istnieje mozliwość rozłożenia kursu, który zwykle trwa kilka miesięcy, na raty. (Tak opłaciłem kurs prawa jazdy mojej żony).
4. Znależć w Pani otoczeniu jakieś możliwości dorobienia paru groszy, jakaś praca dorywcza, może sprzedanie niepotrzebnych rzeczy na allegro.

Jesli mamy jakieś marzenia albo cel przed sobą, to często pobudza nas to do kreatywności w poszukiwaniu rozwiązań aby ten cel zrealizować.

Trzymam kciuki, i mam nadzieję, źe będzie Pani świetnym kierowcą.
Wypowiedź została zmieniona przez: Piotr Ożarowski 28.1.2016 9:14
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
kreolka

Niezarejestrowani

28.1.2016 19:00
w każdym razie wybór providenta będzie błędem, zapłacisz u nich najwyższe odsetki, wiem ze na pewno w sygma banku możesz spróbować jeśłi renta to twoje jedynedochody, oni honorują takie źródło finansowania kredytu.
Cytuj
KorneliuszPliszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.2.2016 13:49
Odradzam provident, kolega wzial nieznaczną pożyczkę i teraz niestety ma spore problemy i groźby komornikiem. To nie ejst dobre rozwiazanie
Cytuj
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

1.2.2016 14:17
KorneliuszPliszka napisał
kolega wzial ......... i teraz niestety ma spore problemy i groźby komornikiem.......


Generalnie, jak się weźmie pożyczkę i nie spłaca to wszędzie są problemy. Pracownicy pożyczkodawcy dzwonią do klienta lub piszą i wywierają presję.
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
kreolka

Niezarejestrowani

3.2.2016 22:12
Wiki napisał
Ale czy a w tym banku dostanę kredyt?
Pewnie, że wolałabym taki, gdzie mam mniej do spłaty. To jednak jest różnica ponad 200 złotych i to nie byle co.
Panie Piotrze, a Pan z jakiego banku dał wyliczenia?

a dlaczego miałabyś nie dostać kredytu, myślę ze najprościej będzie jak umówisz się z ich doradcą kredytowym, poza tym zawsze możesz sprawdzić możliwość wzięcia kredytu online, x ma badzo dobrze rozwinięta obsługę online.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
kwestor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 9:22
Ja też mam rentę rodzinną w wysokości 1500 zł. Są ograniczenia czasowe na nią ,trzeba dosyłać zaświadczenia z uczelni ,że jest się studentem. Dostałem bez trudu kredyt w BZWBK w kwocie 2000zł na 7 rat.Dlaczego wszyscy piszecie ,że jak ma się rentę to się kredytu nie dostanie w normalnym banku?Po co brać pożyczki od parabankow?
Cytuj
LenaEl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 10:04
kwestor napisał
Ja też mam rentę rodzinną w wysokości 1500 zł. Są ograniczenia czasowe na nią ,trzeba dosyłać zaświadczenia z uczelni ,że jest się studentem. Dostałem bez trudu kredyt w BZWBK w kwocie 2000zł na 7 rat.Dlaczego wszyscy piszecie ,że jak ma się rentę to się kredytu nie dostanie w normalnym banku?Po co brać pożyczki od parabankow?
Bo banki wymagaja innych dochodów niz renta, ale moze faktycznie warto szukać.
Cytuj
Odpowiedź