• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Nadplata kredytu walutowego w $ USD

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
a_b_fr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.1.2016 16:45
Witam,
W czerwcu tego roku dobiega 5ty rok mojego kredytu hipotecznego zaciagnietego w $USD.
Odkad wartosc $ podskoczyla drastycznie w ostatnim roku, zastanawiam sie nad zmiana jego waluty.
Poza tym, do tej pory splacana byla tylko wartosc minimalna, bez nadplat. Na dzien dzisiejszy zastanawiam sie nad przewalutowaniem oraz wplata 30.000$ aby jak najszybciej pozbyc sie kredytu.
Czy warto w takiej sumie nadplacic kredyt przed jego przewalutowaniem czy lepiej zastanowic sie nad inna inwestycja?

Dziekuje za pomoc,

Angelika
Wypowiedź została zmieniona przez: a_b_fr 24.1.2016 16:46
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.1.2016 13:18
Nadpłać. Bedziesz miec z głowy. Teraz kredyty drozeją,. Złoty słabnie. To nie jest dobry czas dla hipotek.
Cytuj
dominika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.1.2016 13:35
Ja się niby nie znam, ale skoro złoty jest teraz słaby, a dolar mocny, to chyba nie warto nadpłacać? I nie warto teraz przewalutowywać?
Nie wyjdzie to drożej?
Tak mi się wydaje, że mówiono, gdy frank zaczął rosnąć. Słyszałam nie raz opinie, żeby tylko wtedy nie przewalutowywaać kredytu, bo będzie do spłacenia o wiele więcej. I że lepiej poczekać, bo kurs może spadnie.
Nie jest to moje zdanie, tylko powtarzam, co usłyszałam, ale wydaje mi się to logiczne.
Cytuj
Odpowiedź