• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Jaki kredyt na używany samochód?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
TBaran

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.1.2016 15:11
IwoKa napisał
Robert Sierant napisał
Sygma Bank niedawno został kupiony przez BNP BGŻ i marka Sygma ma zniknąć z rynku.

ps
dlaczego nie pójdziesz do prefesjonalnego doradcy tylko bawisz się kalkulatorami w sieci? "oferta" z nich nie jest w żaden sposób wiążąca...
Serio? Jakos o tym cicho. Podobno tez Alior ma zostac wykupiony przez PKO. Prawda to?


Jakie zmiany! Tego to już naprawdę nie słyszałem!
Prawda to?
Mam konto osobiste w Alior banku, dobrze byłoby wiedzieć o takich ruchach wcześniej, bo raczej nie chciałbym być klientem banku PKO.
jakoś nie mam do nich zaufania i wydaje mi się, że nie są zbyt nowoczesnym bankiem.
Cytuj
Godzic

Niezarejestrowani

4.1.2016 15:22
TBaran napisał
IwoKa napisał
Robert Sierant napisał
Sygma Bank niedawno został kupiony przez BNP BGŻ i marka Sygma ma zniknąć z rynku.

ps
dlaczego nie pójdziesz do prefesjonalnego doradcy tylko bawisz się kalkulatorami w sieci? "oferta" z nich nie jest w żaden sposób wiążąca...
Serio? Jakos o tym cicho. Podobno tez Alior ma zostac wykupiony przez PKO. Prawda to?


Jakie zmiany! Tego to już naprawdę nie słyszałem!
Prawda to?
Mam konto osobiste w Alior banku, dobrze byłoby wiedzieć o takich ruchach wcześniej, bo raczej nie chciałbym być klientem banku PKO.
jakoś nie mam do nich zaufania i wydaje mi się, że nie są zbyt nowoczesnym bankiem.
Nie martw się poinforumją Cię o tym mailowo, albo jak dobrze pójdzie listownie :D
Cytuj
KarolinaGruszkowska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 9:01
Godzic napisał
TBaran napisał
IwoKa napisał
Serio? Jakos o tym cicho. Podobno tez Alior ma zostac wykupiony przez PKO. Prawda to?


Jakie zmiany! Tego to już naprawdę nie słyszałem!
Prawda to?
Mam konto osobiste w Alior banku, dobrze byłoby wiedzieć o takich ruchach wcześniej, bo raczej nie chciałbym być klientem banku PKO.
jakoś nie mam do nich zaufania i wydaje mi się, że nie są zbyt nowoczesnym bankiem.
Nie martw się poinforumją Cię o tym mailowo, albo jak dobrze pójdzie listownie :D
Te zmiany to niomu na dobrze nie wychodza, mialam konto w meritum i zamknelam jak alior sie zaczal panoszyc...
Cytuj
alfred1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 13:10
Klientom pewnie nie wychodzą, ale szefom na pewno. Tam niezłe pieniądze przechodzą z ręki do ręki, więc się nie dziwię, że coraz to nowe zmiany.
A klienci?
Najmniej ważni.
Sam nigdy jeszcze nie byłem w sytuacji, gdy mój bank zostaje przejęty przez inny i nie wiem, jakbym się zachował.
CHoć jeśłi warunki byłyby dobre, to bym pewnie został.
Cytuj
beata

Niezarejestrowani

5.1.2016 15:11
] Do poki się nie zmieni takie podejscie do klientów, czyli ze są nieważni to banki będą odnotowywały straty a nie zyski.
Cytuj
Gabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.1.2016 9:53
IwoKa napisał
Robert Sierant napisał
Sygma Bank niedawno został kupiony przez BNP BGŻ i marka Sygma ma zniknąć z rynku.

ps
dlaczego nie pójdziesz do prefesjonalnego doradcy tylko bawisz się kalkulatorami w sieci? "oferta" z nich nie jest w żaden sposób wiążąca...
Serio? Jakos o tym cicho. Podobno tez Alior ma zostac wykupiony przez PKO. Prawda to?
A to przypadkiem nie PZU wykupilo udzialy Aliora?
Cytuj
Edyta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.1.2016 10:02
Gabi napisał
IwoKa napisał
Robert Sierant napisał
Sygma Bank niedawno został kupiony przez BNP BGŻ i marka Sygma ma zniknąć z rynku.

ps
dlaczego nie pójdziesz do prefesjonalnego doradcy tylko bawisz się kalkulatorami w sieci? "oferta" z nich nie jest w żaden sposób wiążąca...
Serio? Jakos o tym cicho. Podobno tez Alior ma zostac wykupiony przez PKO. Prawda to?
A to przypadkiem nie PZU wykupilo udzialy Aliora?
Wlasnie PZU, a nie PKO BP.
Cytuj
Odpowiedź