• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Jaki kredyt na używany samochód?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
maria

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.12.2015 8:10
Witam, pracuję na umowie zlecenie u jednego pracodawcy od stycznia 2015 roku. Obecną umowę podpisałam na początku grudnia i jest na rok. Zarabiam netto 1700 złotych i chciałam kupić używany samochód za 11 tysięcy złotych. Mam na ten cel odłożone 4 tysiące. Czy mogłabym resztę skredytować?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

21.12.2015 9:19
Genralnie tak, masz już drugą umowę i jesteś w stanie spłacić 7000 zł w 12 m-cy (zakładam, że BIK ok i nie masz innych zobowiązań).
Tylko pamiętaj, że auto trzeba ubezpieczyć, wykonać niezbędne przeglądy i naprawy itp...masz na to rownież odłożone pieniądze?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
maria

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.12.2015 11:16
Auto, które mam na oku ma przegląd do maja, a rejestracja i ubezpieczenie to kilkaset złotych, więc to żaden problem. Poza tym jest sprawne, już to zostało sprawdzone. To nie jest moja druga umowa, a trzecia - zapomniałam wspomnieć, ale pierwsza miałam na 3 miesiące, potem kolejną do grudnia i później tę obecną. Poza tym na pewno mi przedłuży pracodawca umowę, on tak robi ze wszystkimi pracownikami.
Bik i cala reszta jest w porządku, miałam dotąd tylko jeden kredyt i już dawno spłacony.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

21.12.2015 11:19
A dostaniesz promesę od pracodawcy? Takie obietnice z rodzaju "na pewno" nie mają dla banków żadnej wartości...
Zacznij od banku, do którego wpływa wynagrodzenie. Daj znac jaką dostałaś ofertę.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.12.2015 12:34
Kredyt raczej Pani dostanie bez większych problemów.
Lecz tak jak wiele osób wie auto to skarbonka bez dna :)
nie dość że trzeba ubezpieczyć to jeszcze utrzymać, a mało to nie kosztuje.
W zależności od miesiąca te koszty wahają się między 200-300zł.
No i do tego dojdą oczywiście koszty kredytu, które również małe nie będą :)
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 21.12.2015 12:35
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
maria

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.12.2015 13:12
Zdaję sobie sprawę z tego, ile kosztuje utrzymanie samochodu, bo już niejeden miałam. Gdybyśmy wszyscy tylko na tym się zatrzymywali, to pewnie nikt by nie jeździł. Może to i lepiej?
Jednak przy naszym klimacie o wiele wygodniej jest się przemieszczać samochodem.
Promesa to po prostu takie oświadczenie? Sądzę, że nie będzie z tym problemu.
A mam wnioskować o kredyt samochodowy czy zwykły gotówkowy?
Cytuj
fikka

Niezarejestrowani

23.12.2015 12:04
sprawdź sobie kredyt w sygma banku, tam możesz max do 20 tys zaciagnąć kredyt ale zanim sie zdecydujesz to mozęsz sobie sprawdzić ich symulator kredytowy i od razu wiedzieć ile wyniesie cię rata za kredyt, no i masz u nich dostęp do darmowego doradcy finansowego.
Cytuj
maria

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.12.2015 13:13
fikka napisał
sprawdź sobie kredyt w sygma banku, tam możesz max do 20 tys zaciagnąć kredyt ale zanim sie zdecydujesz to mozęsz sobie sprawdzić ich symulator kredytowy i od razu wiedzieć ile wyniesie cię rata za kredyt, no i masz u nich dostęp do darmowego doradcy finansowego.


Dziękuję, już sprawdziłam.
Robiłam wyliczenie dla 8000 złotych kredytu na 48 miesięcy. Rata to 228,04 złotych.
Jak ta oferta wygląda na tle innych?
Powiem szczerze, że zdziwiło mnie to, że nie trzeba podawać formy zatrudnienia ani niczego takiego.
Czy na pewno w tym banku dostanę właśnie taką ofertę, jaką pokazał mi ich kalkulator? Bo wydaje mi się to trochę niewiarygodne.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

23.12.2015 14:36
Sygma Bank niedawno został kupiony przez BNP BGŻ i marka Sygma ma zniknąć z rynku.

ps
dlaczego nie pójdziesz do prefesjonalnego doradcy tylko bawisz się kalkulatorami w sieci? "oferta" z nich nie jest w żaden sposób wiążąca...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
IwoKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.1.2016 14:22
Robert Sierant napisał
Sygma Bank niedawno został kupiony przez BNP BGŻ i marka Sygma ma zniknąć z rynku.

ps
dlaczego nie pójdziesz do prefesjonalnego doradcy tylko bawisz się kalkulatorami w sieci? "oferta" z nich nie jest w żaden sposób wiążąca...
Serio? Jakos o tym cicho. Podobno tez Alior ma zostac wykupiony przez PKO. Prawda to?
Cytuj
Odpowiedź