• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepsza karta kredytowa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Nikatr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.12.2015 13:18
Robert Sierant napisał
Sygma? Omijajcie ten bank szerokim łukiem!


Rozwinie Pan jakoś swoją wypowiedź? Uzasadni?
Teraz dużo osób poleca ten bank, więc myślałem, że jest on dobry.
Zresztą patrząc na ofertę tych kart to rzeczywiście nie wydają się być one złe.
No i chyba oferują oni kredyty zero procent przy zakupie sprzętu na raty, więc wychodzi na to, że jest tam też tanio.
Więc nie rozumiem reakcji?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

4.12.2015 14:40
Dużo osób, a jakieś przykłady?

Wystarczy spojrzeć na ich TOiP, regulamin oraz sposób obsługi klientów (w szczególności posprzedażowo).

Obsługuję wielu klientów, którzy mają problemy z powodu tego banku. Kupują coś na raty a okazuje się, że oprócz kredytu ratalnego dostali również np. KK. Która nigdy do nich nie dotarła, a bank opłaty pobiera. Pojawiają się wpisy w BIK i z powodu czegoś czego klient nie chciał są problemy np. z uzyskaniem kredytu hipo.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
gryzzzka

Niezarejestrowani

4.12.2015 21:09
ja akurat nie wierzę we wpisy typu, zamówiłem kartę ale nigdy do mnie nie dotarła a ja za nią płace, proszę Was. Ja mam kartę kredytową w sygma banku i co mam wam napisać? wszystko jest ok, korzystam z profitów które oferują, nie płace za nie dodatkowo, bank mnie nie oszukuje więc nie mam na co narzekać. Co do darmowych kart kredytowych to powtórzę jeszcze raz takie nie istnieją, za każda kartę kredytową płacimy.
Cytuj
ant225

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.12.2015 17:49
jak to nie ma darmowych kart kredytowych? A ta w BPH? Karta Fair MasterCard/Visa, brak opłaty rocznej/miesięcznej, okres bezodsetkowy 54 dni i oprocentowanie 9,75%.
A w ING karta kredytowa Visa jest też bezpłatna, jeśli miesięcznie wyda się niż co najmniej 200 złotych, co chyba nie jest dużym wyzwaniem.
A ty gryzzzka którą kartę z Sygma banku posiadasz? Bo kilka ich tam jest.
Cytuj
gryzzzka

Niezarejestrowani

6.12.2015 12:04
ja mam kartę sygma bank mastercard, ale rzeczywiście można wybierać spośród 6 dostępnych kart z różnym przeznaczeniem.
Cytuj
candyq

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.12.2015 12:37
A czy te karty w sygma bank są wydawane również przedsiębiorcom? Jeśli tak, to na jakich zasadach?
Bo widzę tam kilka takich, do konkretnych sklepów, które bardziej przydałyby się osobom prowadzącym konkretną działalność gospodarczą, a nie osobom fizycznym.
W zasadzie to ten bank nie jest bardzo znany, nazwę owszem, gdzieś kiedyś słyszałam, ale nie powiem, żebym dużo wiedziała na temat tego banku.
Podejrzewam, że w moim mieście nie ma on nawet siedziby.
Cytuj
gryzzzka

Niezarejestrowani

7.12.2015 21:09
a o którą kartę dokładnie pytasz? tutaj masz wszystkie dostępne u nich karty https://www.sygmabank.pl/karty#chce-karte pod każda masz informację jakie dokumenty trzeba przedstawić żeby kartę otrzymać, ale z tego co sprawdziłam to spokojnie powinnaś dostać kartę przy prowadzeniu własnej działalności, poza tym możesz zamówić bezpłatną rozmowę z sygmą i dowiedzieć się wszystkiego na temat ich kart.
Cytuj
Odpowiedź