• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Getin Bank opinie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2014 7:06
Moja znajoma zakładała u nich konto firmowe i pożyczała pieniądze na samochód. Z tego co pamiętam dostała kartę debetową na 10 tysięcy. Moim zdaniem ten bank nie jest zły a opiniom w internecie nie warto ufać bo połowa z nich to kłamstwo. Lepiej przekonać się na własnej skórze
Cytuj
Stiven4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 19:54
No tak niby lepiej przekonać sie na własnej skórze ale nikt nie chce mieć kłopotów i negatywnych doświadczeń dlatego ludzie liczą sie z opinią innych. Ja bym im tam zaufał bo wydają sie być konkretnym bankiem.
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 20:15
A ja mam dobre wspomnienia z tym bankiem. Brałem u nich kredyt i prowizja wcale nie była tak wysoka po za tym miałem umowe tylko na pół etatu a pani mimo to znalazła dla mnie taka ofertę która umożliwiła mi wzięcie tego kredytu.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 14:39
ja tam słyszałem same dobre rzeczy na temat tego banku. To że ktoś ma złe opinie w internecie wcale nie znaczy ze tak jest.Wiadomo ze na internecie możemy napisać co nam sie tylko chce i inni tez mają taką możliwość i niestety to wykorzystują.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 18:59
A ja mam z nimi dobre skojarzenia. Jakoś wydaje mi sie że sa bardzo pozytywnym bankiem i sa miło nastawieni do swojego klienta. Nie liczą tylko na masowe zarobki tylko starają sie pomóc indywidualnej jednostce, wystarczy sie przejść do punktu i sprawdzić.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 17:54
Ja mam konto w Getin Banku od czterech lat i jestem bardzo zadowolona. Obsługa jest miła i zawsze chętnie pomagają gdy mam jakiś problem. Poza tym jakieś pół roku temu wzięłam u nich kredyt hipoteczny na bardzo dobrych warunkach. Na chwilę obecną mamy postawione pół domu i myślę, że w przyszłym roku się wprowadzimy:) Raty mamy całkiem niezłe, idzie na nie cała moja wypłata a wypłata męża jest na życie. Osobiście nie mam nic do tego banku i szczerze ci go polecam.
Cytuj
Karola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 22:28
Naprawdę jesteś zadowolona z tego banku? Czytam Twoją opinię i mam wrażenie, że piszesz o zupełnie innym banku. Ja od dwóch lat omijam Getin szerokim łukiem! Nie dość, że nie dali mi kredytu to jeszcze nie chcieli pomóc gdy zapomniałam hasła do konta. Dzwoniłam na infolinię a oni kazali mi jechać do banku w którym założyłam konto. Na nic zdały się tłumaczenia, że jestem w innym mieście i że bez hasła nie będę mogła wypłacić pieniędzy.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 6:25
Miałam kiedyś konto w Getin Banku ale zrezygnowałam po tym jak nie chcieli mi udzielić kredytu. Stwierdzili, że nie mam zdolności kredytowej co mnie zdziwiło bo do tej pory nie miałam problemów z otrzymaniem kredytu. Poszłam do innego banku i tam od ręki dostałam pieniądze. Getinowi podziękowałam. Co to za bank, który nie wspiera swoich klientów.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 12:54
W każdym banku tak jest, że będą zarówno zadowoleni klienci jak i CI zniesmaczeni lub nawet niezadowoleni. Opiniami tak do końca nie ma się co kierować. Można je przeczytać ale nie brać do serca. Ja mam konto w Gettin i jetem bardzo zadowolona. Niestety kredytu żadnego nie brałam.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 10:19
romek napisał
Moja znajoma zakładała u nich konto firmowe i pożyczała pieniądze na samochód. Z tego co pamiętam dostała kartę debetową na 10 tysięcy. Moim zdaniem ten bank nie jest zły a opiniom w internecie nie warto ufać bo połowa z nich to kłamstwo. Lepiej przekonać się na własnej skórze


Dokładnie. Ja z gettin jestem bardzo zadowolona. Co prawda jeszcze nie brałam żadnej pożyczki u nich ale konto prowadzą mi bardzo dobrze, a obsługa też jest dosyć dobra
Cytuj
Odpowiedź