• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Getin Bank opinie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 15:17
czy ktoś z was ma styczność z Getin Bankiem? Zastanawiam sie nad kredytem hipotecznym ale szukając opinii o nich trafiłam na przeróżne opinie od umiarkowanego zadowolenia po naprawde negatywne opinie, ktore troche mnie martwią :(
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 15:27
Proszę nie kierować się jedynie negatywnymi opiniami, których pełno w internecie. Chociaż faktycznie w naszym rankingu Getin nie zajmuje wysokiej pozycji. Proszę sprawdzic http://www.comperia.pl/ranking-kredytow-hipotecznych.html, nasz ranking wygrywa Deutsche Bank Polska.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 18:17
Czarek zasada jest prosta jak coś jest źle to rozpisujesz sie o tym więcej niż to warte, a jak bank jest ok to po co o tym pisać :) wiec nie wierz tak bezgranicznie we wszystko co pisze nie mowiac juz o tym ze konkurencja też nie śpi ;)
ranking fajny :) myślalam ze wiekszosc teraz daje prowizje 0% bo niedawno jeszcze to było takie modne kazdy tak miał a tu prosze nawet 2,5% sie znalazło
Cytuj
be free like a child
Gość

Niezarejestrowani

13.6.2014 10:02
animka napisał
Czarek zasada jest prosta jak coś jest źle to rozpisujesz sie o tym więcej niż to warte, a jak bank jest ok to po co o tym pisać :) wiec nie wierz tak bezgranicznie we wszystko co pisze nie mowiac juz o tym ze konkurencja też nie śpi ;)
ranking fajny :) myślalam ze wiekszosc teraz daje prowizje 0% bo niedawno jeszcze to było takie modne każdy tak miał a tu prosze nawet 2,5% sie znalazło
0 proc. to tylko w reklamach daja.
Cytuj
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.6.2014 17:46
hehe 0% to wlasnie tylko w reklamach dają, a jak przyjdzie to co czego to sie okazuje ze 120 zł za otworzenie kredytu czy jakos tak potem za jakies ubezpieczenie, jakies dodatki itd juz sie raz tak nabiłam w butelke z taką głupotą jak kupowałam laptopa, niby 0% a na start 120 zł za otwarcie kredytu dostałam.
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 7:48
Zgadzam się z tym, że nie powinieneś bezgranicznie ufać opiniom w internecie. Ja kiedyś łykałem wszystko co piszą dopóki nie zrozumiałem, że połowa opinii to reklama albo ktoś komu coś nie pasowało i wyolbrzymił problem pisząc same negatywne komentarze z różnych kont. najlepiej przejdź się do tego banku i zobacz co mogą ci zaoferować
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.6.2014 20:31
Rzeczywiście połowa opinii to reklama ale ja i tak się nimi sugeruję. Niestety nie zawsze na tym dobrze wychodzę. Co do Getin Banku to moim zdaniem nie jest zły. Mój mąż ma tam konto i jest zadowolony. Dostał nawet u nich kredyt na budowę domu na bardzo dobrych warunkach.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 11:24
To mój znajomy wziął tam ostatnio kredyt i powiedział że jak na jego okolice to była zdecydowane najlepsza oferta a z tego co się orientuje ma u siebie w miejscowości kilka dużych banków. Na to co pisza w internecie nie warto zwracać uwagę bo ludzie czasami aż za bardzo koloryzują.
Cytuj
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 13:16
A ja bym im tam jakoś nie zaufała. Nie mam przekonana do tego banku. jedni sobie chwalą a inni znowu bardzo narzekają. Ja mam wrażenie że oni tak pojawiają sie narobią szumu i znikają ale to tylko moje zdanie, Ty mozesz ryzykowac.
Cytuj
Sławomir

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 13:26
Ale masz jakieś jakieś dziwne nastawienie do tego banku. To ze ktos ma negatywna opinie na internecie nie znaczy ze tak jest naprawdę bo tutaj każdy może pisać co tam sobie chce. To normalne. Lepiej popytaj znajomych czy mieli z nimi styczność i jaka jest ich opinia.
Cytuj
Odpowiedź