• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Lepiej wziąć kredyt czy chwilówkę?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Frąc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2015 13:21
Ewidentnie jakiś Spam bot i do tego w wielu tematach. Widocznie moderator jeszcze się do wszystkich wypowiedzi nie dogrzebał.
osobiście nie popieram chwilówek i nie rozumiem, jak można nic nie mieć odłożone na czarną godzinę. Wiem, że sytuacje są różne i czasem oszczędności mogą nie wystarczyć, ale sam znam parę osób, które pomimo tego, że pracują tonie mają kompletnie żadnych oszczędności i w razie czego biegają po znajomych. Jak tak można żyć?
Ja czuję się bardzo źle, gdy wydam na coś oszczędności i w kolejnym miesiącu mam ich mniej. A co bym zrobił, gdybym nie miał ich w ogóle? Wolę nie myśleć.
Cytuj
robertwrona23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2015 9:20
Chwilówka to jest jednak ryzyko i zazwyczaj duże oprocentowanie , ostatnio porównywałem oferty na yousave.pl i jest tego sporo na rynku.
Cytuj
witwit

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2015 11:18
Naprawdę nie wiem o jakim ryzyku wszyscy mówią w odniesieniu do chwilówek?
To nie jest tak, że ja popieram jakiekolwiek pożyczki, ale przecież równie 'niebezpieczne' są kredyty w bankach. Jeśli się nie spłaca, to będzie windykacja, komornik, dodatkowe opłaty i karne odsetki.
Czym tu bank równi się od chwilówki?
Najważniejsze to wiedzieć, co się bierze, wiedzieć, co nam grozi, jeśli nie będziemy spłacać w terminie. A nie potem płakać na forach, że oszukali.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

10.11.2015 11:37
ryzyko polega na tym że chwilówki są dużo droższe ... odsetki narastają dużo szybciej
witwit napisał
Naprawdę nie wiem o jakim ryzyku wszyscy mówią w odniesieniu do chwilówek?
To nie jest tak, że ja popieram jakiekolwiek pożyczki, ale przecież równie 'niebezpieczne' są kredyty w bankach. Jeśli się nie spłaca, to będzie windykacja, komornik, dodatkowe opłaty i karne odsetki.
Czym tu bank równi się od chwilówki?
Najważniejsze to wiedzieć, co się bierze, wiedzieć, co nam grozi, jeśli nie będziemy spłacać w terminie. A nie potem płakać na forach, że oszukali.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Everett

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.11.2015 13:42
Artur Sarnecki napisał
ryzyko polega na tym że chwilówki są dużo droższe ... odsetki narastają dużo szybciej


O tym każdy powinien wiedzieć i mieć świadomość, że tak jest. Dlatego należy czytać to, co drobnym druczkiem, bo najmniej atrakcyjne fragmenty oferty zawsze są drobnym druczkiem w przypadku chwilówek.
jednak kto bierze jakikolwiek kredyt z myśłą, że go nie spłaci?
Przynajmniej ja nie znam takich osób.
Moim zdaniem, jeśli nie ma się zdolności w banku, to można wziąć chwilówkę o ile mamy pewność, ze spłacimy w terminie, a nie z myślą, że jakoś to będzie. jednak gdy możemy pożyczyć pieniądze w banku to lepiej tam pożyczyć.
Cytuj
Odpowiedź