• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie wziąć chwilówkę, żeby nie mieć problemów?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Wiktor

Niezarejestrowani

27.10.2015 11:40
Wszyscy odradzają chwilówki, a jednak jest na nie duży popyt. Jestem zdania, że jeśli ktoś je normalnie spłaca to nie ma z nimi problemu. Problem się pojawia jeśli nie jest się w stanie ich spłacać, a to niestety dość częsta sytuacja.
Cytuj
Ernest

Niezarejestrowani

27.10.2015 12:25
Vivus ma faktycznie najlepsze oferty? Też potrzebowałbym z 500 zł, na jakies 2 tygodnie. Mam nadzieje, ze dostane pieniadz,e które zarobiłem na umowe o dzielo (tak to już jest ze smieciowkami)
Cytuj
AntonS

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2015 13:34
problem chyba w tym, że ludzie je biorą bo nie rozumieją ich mechanizmu działania. Pewnie, że dla myślącego człowieka, który wie, czym jest chwilówka, jak trzeba ją spłacać i jakie są kary za niespłacenie taka pożyczka to równie dobre wyjście jak każde inne.
Ale ile osób bierze i nie wie, co bierze?
Ile myli firmy pożyczkowe, typu vivus czy wonga z bankami?
A wierzcie mi, są takie osoby. Dla nich chwilówki mogą być niebezpieczne.
Cytuj
Kleszczu

Niezarejestrowani

28.10.2015 11:44
Szybko, tanio i przyjemnie - tak sie reklamują, Ludzie się na to nabieraja, a to już ich problem.
Cytuj
Justyna

Niezarejestrowani

28.10.2015 12:57
Ja raz miałam podbramkowa sytuacje i wzielam w wonga.pl. Splata w terminie to i nie bylo problemów. Wiec to wcale nie oznacza długów na zawsze, trzeba po prostu z głową pożyczać i tyle.
Cytuj
oewonga

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.11.2016 17:31
Witam! Klaudyyna, tak, firma wonga.com udziela pożyczek wyłącznie przez internet. Jeśli chcesz pożyczyć 500 zł to czas na spłatę masz nawet do 60 dni. Koszt pierwszej pożyczki to zaledwie 10 zł. Dodatkowo jeśli spłacisz pożyczkę w terminie, to budujesz sobie pozytywną historie kredytową w BIK, co bardzo Ci się może przydać w przyszłości, kiedy np. będziesz chciała wziąć kredyt na mieszkanie lub po prostu jakiś większy kredyt w banku. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=comperia. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

15.11.2016 14:03
chwilówki budują pozytywną historię w BIK? zwykle takie wpisy (nawet dobrze spłacone chwilówki) znacząco utrudniają uzyskanie kredytu
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
yacek1

Niezarejestrowani

3.12.2016 20:21
A jak to jest w druga stronę? Jak mam kredyt w banku, to mogę starać się o pożyczkę? Jak to jest np. w wonga panie Tomaszu?
Cytuj
oewonga

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.12.2016 19:41
yacek1 napisał
A jak to jest w druga stronę? Jak mam kredyt w banku, to mogę starać się o pożyczkę? Jak to jest np. w wonga panie Tomaszu?


Witam! Yacek1, mając kredyt w innej instytucji udzielającej pożyczek lub kredytów możesz starać się o pożyczkę w wonga.com. Pamiętaj jednak, że decyzję o udzieleniu pożyczki podejmiemy po analizie Twojej zdolności kredytowej. Zatem zapraszam do złożenia wniosku na naszej stronie internetowej i oczekiwaniu na decyzję kredytową. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=comperia. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Wypowiedź została zmieniona przez: oewonga 20.12.2016 19:42
Cytuj
ozone

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.12.2016 8:51
Powiem tak - jeżeli będziesz spłacał regularnie raty to raczej z chwilówkami nie ma problemów. Kłopoty zaczynają się, gdy zaczynasz zalegać, bo wtedy niestety mogą zostać naliczone kosmiczne odsetki. Dlatego jeżeli masz możliwość to lepiej pożyczyć w banku, bo będzie pewniej i bezpieczniej.
Cytuj
Odpowiedź