• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie wziąć chwilówkę, żeby nie mieć problemów?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
gryczanka

Niezarejestrowani

27.12.2016 10:53
problemów miał nie będziesz jeśli będziesz spłacał pożyczkę regularnie, poza tym co do odsetek to rzeczywiście trzeba uważać bo można sporo zapłacić za nieregularne spłacanie. Ja ostatnio brałam pożyczkę w Via SMS bo to jedna z najlepszych firm, która posiada jedne z najtańszych opłat za przedłużenie. Jeśli będziesz miała kłopot to nie przepłacisz.
Cytuj
kolegaczeslaw

Niezarejestrowani

13.1.2017 13:21
dokładnie - jeśli będziesz spłacał terminowo, to żadna nie będzie problematyczna. chyba, że chciałbyś wziąć pierwszy raz, to ja polecam Chwilówki, nie ma oprocentowania przy pierwszym razie u nich. a to akurat sprawę może ułatwić albo sprawić, że jest mniej problematyczna :)
Cytuj
karo2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2017 15:29
Jeśli chodzi o mnie, to nie została mi udzielona pożyczka w banku ze względu na brak wystarczającej historii kredytowej i niekorzystną umowę w pracy... skorzystałem z usług tej firmy http://www.favore.pl/457991_kredyty-pozyczki-oddluzenie-czyszczenie-bik-nowy-sacz-krynica-zdroj-muszyna-limanowa-malopolskie.html, oferują oni pożyczki pozabankowe na korzystnych warunkach i niskich ratach. Bardzo polecam :)
Cytuj
radek23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.1.2017 10:43
jest vivus via sms to są super oferty
Cytuj
ozone

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.2.2017 10:41
Uważam, że ogólnie korzystanie z chwilówek nie jest najlepszym pomysłem. O wiele lepiej jest skorzystać z doradztwa finansowego, aby móc porównać na przykład jaki kredyt bankowy będzie najlepszy. Ja korzystam na przykład z tego rozwiązania i wydaje mi się, że jest ono najlepsze. Na pewno warto się zainteresować.
Wypowiedź została zmieniona przez: ozone 1.2.2017 10:43
Cytuj
Krzysztofeusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.2.2017 21:56
w ogole jej nie brac :D po co komu chwilówki skoro banki teraz rozdaja kredyty na lewo i prawo a sa bardziej pewne z powodu gwarancji bankowych? Jak juz szukasz jakiegos dobrego miejsca to polecam Raiffeisen Polbank :) http://raiffeisenpolbank.com/male-firmy/gwarancje-bankowe
Cytuj
Jano87

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.2.2017 10:46
Ja polecam vivus
Cytuj
szymon55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2017 8:26
najlepsza jest oferta w vivus
Cytuj
robven

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.2.2017 14:24
Jeśli nie chcesz mieć problemów to musisz ją spłacić
Cytuj
sebastian55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.2.2017 8:26
w Vivus to jest dobra oferta
Cytuj
Odpowiedź