• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Hipoteczny w PKO BP z MdM. Polecacie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
luna0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 23:35
Gdzies widziałam liste tych wszystkich banków które biora udział w programie Mieszkanie dla Młodych ale musiałabym poszukać. najlepiej to na necie sobie sprawdz bo taka lista jest na każdej stronie poświęconej właśnie temu programowi. tych banków jest tam chyba 9 albo 10 ale nie pamiętam czy ING był na tej liście. No ja też o PKO dobrego zdania niestety nie mam...
Cytuj
mirka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 1:11
ja znalazłam tą liste, prosze :
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna
Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna
Getin Noble Bank Spółka Akcyjna
Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna
Alior Bank Spółka Akcyjna
SGB-Bank Spółka Akcyjna
Bank Ochrony Środowiska Spółka Akcyjna
Bank Gospodarki Żywnościowej Spółka Akcyjna
Bank Millennium SA
Euro Bank Spółka Akcyjna

Niestety ING nie bierze w tym udziału
Cytuj
charlotte

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 8:46
Szkoda, że ING się nie zgłosił. A możecie coś powiedzieć na temat Banku Ochrony Środowiska lub Millennium? Załatwialiście u nich MdM? Jak szybko to wszystko poszło? Mój brat myśli o tych dwóch bankach. Mówiłam mu by poszedł do PKO ale uparł się i powiedział, że to ostatni bank do jakiego pójdzie.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 9:16
Kolejne banki na pewno niebawem pojawią się na tej liście, ING Bank Śląski rozważa przystąpienie do programu.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Renia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 10:24
To dobra wiadomość że kolejne banki przystąpią do programu MdM .charlotte a dlaczego Twój brat nie chce skorzystać z programu w placówkach PKO .Ja sama tam mam konto korzystam z ich usług i nie wydaje mi się że to tak nie dobry bank .Wiadomo jak starasz się o kredyt to tak jak wszystkie banki sprawdzają swojego klienta ale przecież każdy chce mieć pewność komu udziela kredytu .
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 17:28
Mój mąż też nie przepada za PKO. Sama nie wiem dlaczego. Mówił, że miał kiedyś z nimi jakiś problem i tyle. Powiedział, że przystąpimy do MdM jak do programu zgłosi się ING. Fajnie, że rozważają przystąpienie do programu ale ni wiadomo kiedy to nastąpi. Na szczęście udało mi się przemówić mężowi do rozumu i staramy się o dofinansowanie i kredyt w Millennium.
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 20:13
ING i pewnie inna banki zobaczyły jaki zysk poprzez przystąpienie do tego programu ma chociażby PKO, teraz pewnie jest chętnych dużo więcej banków i od nowego roku lista pokaźnie sie zwiekszy. Dlatego ja wolę się wstrzymać i zobaczyć co zaoferują inne banki.
Cytuj
Martusia90

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 14:41
Ja też jestem za wstrzymaniem się .Myślę że inne banki będą miały więcej do zaoferowania ,chyba że się mylę .Chociaż z tego co się oorjetuję PKO wcale nie jest takie złe ,dlaczego tak wiele osób uprzedza się do nich .Mieliście z nimi problemy ,bo ja mam tam konto i jak do tej pory nie narzekam .
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 12:19
Oferty banków dotyczące kredytów hipotecznych zmieniają się jak w kalejdoskopie. Najlepiej monitorować oferty i ciągle porównywać je ze sobą. Fakt, to czy otrzyma się kredyt to inna sprawa więc nie obejdzie się bez pójścia do placówki.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.8.2014 13:39
Maja preferencyjne warunki. Ale juz teraz lepiej sie wstrzymac, od poczatku roku maja byc lepsze zasady.
Cytuj
Odpowiedź