• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

PZU przejmie banki?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

9.9.2015 23:45
i miejsca pracy w Polsce:)
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2015 7:09
A czy którykolwiek bank jest tak naprawdę polski?
To znaczy w całości w polskich rękach?
Chyba nie, w każdym razie ja o niczym takim nie słyszałem.
Mi osobiście nie przeszkadza fakt, że banki są zagraniczne, w końcu nie tylko one. Niemal wszystko mamy dziś zagraniczne i choć fajnie by było mieć tę świadomość, że wspieramy nasz przemysł i gospodarkę, to najpierw nasze produkty musiałyby być bardziej konkurencyjne.
Cytuj
Tomczi

Niezarejestrowani

10.9.2015 9:22
Getin Bank jest polski, i Bank Pocztowy jest polski.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

10.9.2015 9:41
BGK:)

banki Spółdzielcze
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Tomczi

Niezarejestrowani

10.9.2015 9:51
Czyli jest tego troche:)
Cytuj
Gawron

Niezarejestrowani

10.9.2015 11:07
Trochę za mało, gdyby więcej było polskich instytucji finansowych, na prawdę polskich to rynek byłby stabilniejszy,a tak jest uzależniony od tego cod zieje się w Europie i na Świecie.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

10.9.2015 14:14
Gawron napisał
Trochę za mało, gdyby więcej było polskich instytucji finansowych, na prawdę polskich to rynek byłby stabilniejszy,a tak jest uzależniony od tego cod zieje się w Europie i na Świecie.


Wydaje mi się że większość banków w Ameryce było bardziej amerykańskie niż Polskie banki nasze, a kryzys ich nie ominął i dalej są mocno nadmuchane i niebezpieczne...
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Gracjal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2015 15:09
No ja nie wiem, czy fakt, że coś jest polskie czy zagraniczne ma aż takie znaczenie. Ostatecznie te instytucje nie są przecież publiczne, tylko są prywatne, w prywatnych rękach. No i najczęściej są zarejestrowane w rajach podatkowych.
A jeśli ktoś liczy, że polski bank lepiej by potraktował polskich klientów to chyba się na ludziach nie zna.
A takie konglomeraty duże też chyba nie są zbyt pozytywne, dla nas, klientów? W końcu to mniejsza konkurencja.
Cytuj
Gawron

Niezarejestrowani

10.9.2015 15:23
Artur Sarnecki napisał
Gawron napisał
Trochę za mało, gdyby więcej było polskich instytucji finansowych, na prawdę polskich to rynek byłby stabilniejszy,a tak jest uzależniony od tego cod zieje się w Europie i na Świecie.


Wydaje mi się że większość banków w Ameryce było bardziej amerykańskie niż Polskie banki nasze, a kryzys ich nie ominął i dalej są mocno nadmuchane i niebezpieczne...
No tak, ale wiadomo jacy sa amerykanie. Własnie o to chodzi, żeby ch wzorce nie przelewały sie do nas. Bo ten rozpoczęty u nich kryzys, niestety dosięgnął i nas...
Cytuj
Wnuk

Niezarejestrowani

10.9.2015 15:29
Myślę, że Gawron ma sporo racji w tym co pisze. Gdyby instytucje były polskie, nie wpływałaby na nie kondycja tych instytucji. Oczywiście, to dobrze, jeśli sobie świetnie radzi na świecie, gorzej jeśli nie.
Cytuj
Odpowiedź