• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Po kredyt samemu czy z deweloperem?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
przemyslaw30

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2015 10:14
Chcemy kupić mieszkanie nowe, od dewelopera z kredytem hipotecznym. Nasz deweloper oferuje pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego, ale zastanawiamy się, czy warto z niej skorzystać, czy może lepiej samemu poszukać czegoś odpowiedniego, ewentualnie zaangażować w to niezależnego doradcę. Co państwo o tym sądzicie? Czy deweloper może rzeczywiście wynegocjować jakieś lepsze warunki?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.8.2015 11:08
deweloper się kredytami nie zajmuje tylko budową i sprzedażą mieszkań, pewnie chce zaproponować doradcę, z którym jest dogadany

możecie skorzystać z jego usług, ale oczywiście warto sprawdzić jego ofertę również u innego doradcy, aby się nie okazało, że niekoniecznie zaproponował to co dla Was najlepsze
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
przemyslaw30

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2015 15:06
Aha, no ja nie wiem, czy on tam ma doradcę czy kogo, bo prostu tak mi zaproponowali, że oferują obsługę. Czyli mówi pan, żeby korzystać, ale skorzystać też z oferty innego doradcy?
A ile się płaci takiemu doradcy za konsultację, jeśli można wiedzieć?
Bo rozumiem, że z oferty dewelopera będę mógł zrezygnować, jeśli jego pomoc nie będzie dla mnie wystarczająca?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

14.8.2015 21:38
Pomoc doradcy kredytowego jest zwykle bezpłatna. Doradca otrzymuje wynagrodzenie z banku, w którym weźmiecie kredyt. Spotkanie z doradcą jest niezobowiązujące.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Henryk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.8.2015 8:42
lzalewski napisał
Pomoc doradcy kredytowego jest zwykle bezpłatna. Doradca otrzymuje wynagrodzenie z banku, w którym weźmiecie kredyt. Spotkanie z doradcą jest niezobowiązujące.

Z jednej strony fajnie, że bezpłatna, ale z drugiej chyba wolałbym zapłacić i mieć niezależnego doradcę, który reprezentuje moje interesy, a nie banku, z którym ma podpisaną umowę. To znaczy rozumiem,że jeden doradca może współpracować z kilkoma bankami, ale to na pewno nie są wszystkie, więc niestety z tego powodu już oferta staje się uboższa.
Czy nie ma nigdzie takich w pełni niezależnych doradców?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

16.8.2015 10:45
Ja na przykład współpracuję ze wszystkimi bankami komercyjnymi. W ofercie nie mam jedynie banków spółdzielczych i SKOKów (które de facto bankami nie są).
Zdecydowana większość doradców kredytowych działa w interesie klienta, a nie swoim czy banku. Niestety jak w każdym zawodzie, zdarzają się czarne owce, przez które grupa zawodowa jest źle postrzegana.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
weronikajagodzinska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2015 9:13
lzalewski napisał
Ja na przykład współpracuję ze wszystkimi bankami komercyjnymi. W ofercie nie mam jedynie banków spółdzielczych i SKOKów (które de facto bankami nie są).
Zdecydowana większość doradców kredytowych działa w interesie klienta, a nie swoim czy banku. Niestety jak w każdym zawodzie, zdarzają się czarne owce, przez które grupa zawodowa jest źle postrzegana.
Nie ma Pan Skoków i banków społdzielczych, bo uważa Pan, że te instytucje nie maja dobrych ofert?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

19.8.2015 9:47
SKOKi to nie banki. Ich oferta zwykle nie jest też szałowa.
Banki Spółdzielcze są dość specyficzne. Każdy działa w ściśle określonym rejonie i nie przyjmują klientów spoza tego terenu, jednocześnie każdy z tych banków ma inną ofertę (również rzadko na dobrym poziomie, choć czasem ta oferta potrafi być niezła). Trudno byłoby więc przedstawić klientowi konkretną ofertę dla niego.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
banszi

Niezarejestrowani

19.8.2015 13:29
To jasne, ze woli Pan przedstawiac dobre oferty srawdzonych bankow, a nie jakies np. SKOK-ów, potem klienci beda mieć do Pana pretensje.
Cytuj
jacekpacek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2015 9:24
Nie zawsze SKOKi sa takie słabe jesli chodzi o ofertę, ja jednak im nie ufam, bo ciagle a to jakis upada, albo jakies inne afery.
Cytuj
Odpowiedź