• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy jest możliwa konsolidacja chwilówek

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
betka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2015 12:34
Witam.Niestety ale wpadłam w pętlę zadłuzenia. Obecnie moje dochody to 1500 zł netto plus 500 zł alimentów na dziecko. Mieszkamy z moją mamą tak więc nie płacimy rachunków za mieszkanie. Moje kredyty to:
provident 2000 zł
vivus 1350 zł
viasms 600 zł
Filarium 3500 zł
Kredito24 900 zł
Dodatkowo jeszcze płacę miesięcznie raty w wysokości 500 zł za sprzęt ( to płacę regularnie),pozostało jeszcze 5 rat.
Niby nie jest to tak dużo ale w chwili obecnej nie mam za bardzo jak to spłacić. Czy jest może możliwość konsolidacji?
Cytuj
tomek

Niezarejestrowani

7.8.2015 12:46
Raczej nie ma szans... CHyba ze prywatnie ktos CI pomoze, na banki nie ma co liczyc.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

7.8.2015 13:06
betka napisał
Witam.Niestety ale wpadłam w pętlę zadłuzenia. Obecnie moje dochody to 1500 zł netto plus 500 zł alimentów na dziecko. Mieszkamy z moją mamą tak więc nie płacimy rachunków za mieszkanie. Moje kredyty to:
provident 2000 zł
vivus 1350 zł
viasms 600 zł
Filarium 3500 zł
Kredito24 900 zł
Dodatkowo jeszcze płacę miesięcznie raty w wysokości 500 zł za sprzęt ( to płacę regularnie),pozostało jeszcze 5 rat.
Niby nie jest to tak dużo ale w chwili obecnej nie mam za bardzo jak to spłacić. Czy jest może możliwość konsolidacji?


1500 zł to z umowy o pracę?
w jakim jesteś wieku?
jaka kwota pozostała do spłaty jeśli chodzi o ten kredyt?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Rafał Skrzypczykdoświadczony doradca

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 5 razy

Wyślij wiadomość

7.8.2015 22:13
betka napisał
Witam.Niestety ale wpadłam w pętlę zadłuzenia. Obecnie moje dochody to 1500 zł netto plus 500 zł alimentów na dziecko. Mieszkamy z moją mamą tak więc nie płacimy rachunków za mieszkanie. Moje kredyty to:
provident 2000 zł
vivus 1350 zł
viasms 600 zł
Filarium 3500 zł
Kredito24 900 zł
Dodatkowo jeszcze płacę miesięcznie raty w wysokości 500 zł za sprzęt ( to płacę regularnie),pozostało jeszcze 5 rat.
Niby nie jest to tak dużo ale w chwili obecnej nie mam za bardzo jak to spłacić. Czy jest może możliwość konsolidacji?

Moim zdaniem musisz poważnie zastanowić się jak dalej działać, bo ewentualna utrata płynności blisko. Zastanawia mnie sytuacja za masz tylko pozabankowe. Rolowanie na kolejną pozabankowe może być zgubne.
Cytuj
Rafał Skrzypczyk
tel. 604 834 147
nove@nove.biz.pl
xxx

Niezarejestrowani

10.8.2015 9:57
Rafał Skrzypczyk napisał
betka napisał
Witam.Niestety ale wpadłam w pętlę zadłuzenia. Obecnie moje dochody to 1500 zł netto plus 500 zł alimentów na dziecko. Mieszkamy z moją mamą tak więc nie płacimy rachunków za mieszkanie. Moje kredyty to:
provident 2000 zł
vivus 1350 zł
viasms 600 zł
Filarium 3500 zł
Kredito24 900 zł
Dodatkowo jeszcze płacę miesięcznie raty w wysokości 500 zł za sprzęt ( to płacę regularnie),pozostało jeszcze 5 rat.
Niby nie jest to tak dużo ale w chwili obecnej nie mam za bardzo jak to spłacić. Czy jest może możliwość konsolidacji?

Moim zdaniem musisz poważnie zastanowić się jak dalej działać, bo ewentualna utrata płynności blisko. Zastanawia mnie sytuacja za masz tylko pozabankowe. Rolowanie na kolejną pozabankowe może być zgubne.
to juz jest tragedia, jak tak dalej pojdzie to na prawde moze byc nieciekawie'
Cytuj
betka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2015 11:19
1500 netto jest z umowy na pracę na czas nieokreślony. Do spłaty pozostalo właśnie tyle ile wypisałam w pierwszym poście. 8350 zł z różnych pozyczek plus 2500 zł za raty. Było tego więcej ale pożyczył mi na spłatę mój brat. Jemu też będę musiała oddać ale to juz w dalszej kolejności. Miałam pewną trudną sytuację w przeszłości, bank nie chciał mi udzielić pieniędzy i stąd pożyczki pozabankowe.Obecnie żałuję.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

10.8.2015 13:00
Ok, ale opóźnienia na kredytach były? Pytałaś w bankach ostatnio może o ofertę? Wg. mnie masz jeszcze szansa na konsolidację i spakowanie tego w jedną ratę, np. w skok, plus banku czy getinie
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
betka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2015 13:56
Na razie nie ma opóźnień bo spłacałam je tym co pożyczyłam od brata. W przyszłym miesiącu jednak nie będe miała już pieniędzy na te raty tak więc w zasadzie jedyne co mi pozostaje to ta konsolidacja. Czy banki nie będą miały obiekcji przed udzieleniem kredytu konsolidacyjnego osobie, która brała chwilówki? Bo naczytałam sie,że takim nie chcą dawać ;/
Cytuj
franek

Niezarejestrowani

10.8.2015 14:07
to moze faktycznie idz do SKOKu, zawsze to lepsze niz kolejna chwilowka
Cytuj
Mateusz Libecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 17 razy

Wyślij wiadomość

10.8.2015 19:57
Dzień dobry

Maksymalną ratę może mieć Pani w granicach 600 zł.
15.000 zł na 60 miesięcy rata w granicach 400 zł
Jeżeli są wpisy za chwilówki to można pomóc w wyborze banku który nie weźmie ich pod uwagę.

Proszę mi wierzyć, to nie jest jeszcze ciężka sytuacja.
Całe szczęście obudziła się Pani w dobrym momencie
Cytuj
Mateusz Libecki 790600790 biuro@factoryfinance.pl
Odpowiedź