• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy jest możliwa konsolidacja chwilówek

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
wiola

Niezarejestrowani

11.8.2015 10:13
pozyczka na pozyczce i to nie jest ciezka sytuacja. Ja nie wiem jak mozna do tego dopuscic!
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

11.8.2015 10:28
Niektóre banki tak ale część nie pobiera pełnego raportu więc nawet nie będą o tym wiedzieć a kilka nawet z tymi chwilówkami Ci pomoże, napisałem przykłady a jeśli chcesz odezwij się i postaram się pomóc.

betka napisał
Na razie nie ma opóźnień bo spłacałam je tym co pożyczyłam od brata. W przyszłym miesiącu jednak nie będe miała już pieniędzy na te raty tak więc w zasadzie jedyne co mi pozostaje to ta konsolidacja. Czy banki nie będą miały obiekcji przed udzieleniem kredytu konsolidacyjnego osobie, która brała chwilówki? Bo naczytałam sie,że takim nie chcą dawać ;/
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
EdwardKowal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2015 9:36
Rafał Skrzypczyk napisał
betka napisał
Witam.Niestety ale wpadłam w pętlę zadłuzenia. Obecnie moje dochody to 1500 zł netto plus 500 zł alimentów na dziecko. Mieszkamy z moją mamą tak więc nie płacimy rachunków za mieszkanie. Moje kredyty to:
provident 2000 zł
vivus 1350 zł
viasms 600 zł
Filarium 3500 zł
Kredito24 900 zł
Dodatkowo jeszcze płacę miesięcznie raty w wysokości 500 zł za sprzęt ( to płacę regularnie),pozostało jeszcze 5 rat.
Niby nie jest to tak dużo ale w chwili obecnej nie mam za bardzo jak to spłacić. Czy jest może możliwość konsolidacji?

Moim zdaniem musisz poważnie zastanowić się jak dalej działać, bo ewentualna utrata płynności blisko. Zastanawia mnie sytuacja za masz tylko pozabankowe. Rolowanie na kolejną pozabankowe może być zgubne.
Znam przypadki, gdy wlasnie kredyty ludzie splacali chwilowkami, ktorych nie mogli juz splacic i zaczynaly sie problemy. Na prawde to nie jest rozwiazanie.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

21.8.2015 9:57
Większość ludzi zadłużonych w chwilówkach wpada w pętlę zadłużenia, zaczynając od jednej, potem biorąc wyższą, aby spłacić poprzednią z odsetkami i żeby coś jeszcze zostało.
Oczywiście, można próbować konsolidować chwilówki kredytem - wysokość rat kredytowych nie może przekroczyć 50% dochodów. Można też skonsolidować chwilówki pożyczką pozabankową - jest taka pożyczka "dla dwojga" na spłatę do 8 chwilówek. Jej koszt nieznacznie przekracza koszt kredytu. Ja jednak bym proponował trochę inne podejście. Zamiast spłacać całości, spłacamy część pożyczki, pozostałą część przedłużamy na kolejny okres. W ten sposób moi klienci spłacali min. VIVUSA.
Provident jest praktycznie wszędzie, można się dogadać. Do innych firm pożyczkowych proponuję również zadzwonić na infolinię i spytać. W/g mojej oceny, pożyczki w poszczególnych firmach nie są wysokie. Proponuję usiąść, przeanalizować je, ułożyć wg wielkości zobowiązania i te najniższe próbować spłacać w pierwszej kolejności. Branie kolejnej pożyczki czy kredytu jest jak proteza. Ona pomaga na krótki czas. Ale kiedy staniemy pod murem, zaczynamy szukać rozwiązań. I myślę że nie czekanie na termin spłaty a wcześniejsze podjęcie rozmów, gwarantuje pozytywne zakończenie przygody z pożyczkami.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

21.8.2015 13:41
nie nie będą miały problemu z tym, jeśli chcesz to pomogę

betka napisał
Na razie nie ma opóźnień bo spłacałam je tym co pożyczyłam od brata. W przyszłym miesiącu jednak nie będe miała już pieniędzy na te raty tak więc w zasadzie jedyne co mi pozostaje to ta konsolidacja. Czy banki nie będą miały obiekcji przed udzieleniem kredytu konsolidacyjnego osobie, która brała chwilówki? Bo naczytałam sie,że takim nie chcą dawać ;/
betka napisał
Na razie nie ma opóźnień bo spłacałam je tym co pożyczyłam od brata. W przyszłym miesiącu jednak nie będe miała już pieniędzy na te raty tak więc w zasadzie jedyne co mi pozostaje to ta konsolidacja. Czy banki nie będą miały obiekcji przed udzieleniem kredytu konsolidacyjnego osobie, która brała chwilówki? Bo naczytałam sie,że takim nie chcą dawać ;/
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź