• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Widnieję w Big . Czy mogę starać się o kredyt ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
gwiazda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2015 8:01
Witam. OBecnie jestem na stałej umowie.Zarabiam 2700 brutto miesięcznie.Chciałabym się starać o kredyt na samochód w kwocie 10 tys. złotych. Niestety ale widnieję w BIG z niekorzystnym dopiskiem ponieważ rok temu miałam problemy ze spłata telefonu ( błędy młodości...) . Czy mimo to z niekorzystną historią mam szanse na kredyt?Gdzie się o to starać?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

31.7.2015 9:24
możesz się ubiegać o kredyt po spłacie zobowiązania widniejącego w BIG
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
beata

Niezarejestrowani

31.7.2015 9:44
Robert Sierant napisał
możesz się ubiegać o kredyt po spłacie zobowiązania widniejącego w BIG
A da sie to usunac podobnie jak w BIK?
Cytuj
gwiazda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2015 10:39
W tym miesiącu spłaciłam całe zobowiązanie.Czy to,że miałam problemy ze spłatą kredytu za telefon w przeszłości nie powinny rzutować na to czy dostane kredyt czy nie?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

31.7.2015 11:13
jeżeli spłaciłaś to wpis zostanie usunięty i śladu po nim nie będzie, to nie to co w BIK, w którym historia jest widoczna za 5 ostatnich lat
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Krzysztof RzymskiDoradca Kredytowy KMR

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 411 razy

Wyślij wiadomość

31.7.2015 11:57
gwiazda napisał
W tym miesiącu spłaciłam całe zobowiązanie.Czy to,że miałam problemy ze spłatą kredytu za telefon w przeszłości nie powinny rzutować na to czy dostane kredyt czy nie?


W ciągu max. 14 dniu po spłacie zobowiązania Twoje dane w BIG się zmienią (zniknie informacja o należności).
Cytuj
Krzysztof Rzymski
Niezależny Doradca Kredytowy KMR
Piotrek

Niezarejestrowani

3.8.2015 10:32
O dobrze,w iedziec, myslalem ze jak w Biku wszytskow isi tak długo. A może byc tez tak ze sie ląduje w bik i big jednoczesnie za jakies zadłużenia?
Cytuj
grace

Niezarejestrowani

4.8.2015 10:14
To sa 2 rozne sprawy, w biku masz tylko bankowe zadłuzenia,a w bigu np. jak nie zapłacisz rachunku za prąd.
Cytuj
Karolina

Niezarejestrowani

5.8.2015 12:34
Prawda jest taka, ze jesli zalegasz czy tu czy tam to kredytu nie dostaniesz, albo dostaniesz niewielki i na slabych warunkach. Wiec lepiej dbac o to co jest w rejestrach. WIem cos o tym niestety.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

10.8.2015 13:02
Z wpisem w BIG dalej możesz otrzymać gotówkę.Pytanie w jakiej bazie masz wpis bo takich baz jest kilka. W zależności od tego coś można Ci polecić. Dodatkowo czy masz jakąś historię kredytową? Nie wszystkie banki czy skoki sprawdzają bazy BIG.

gwiazda napisał
Witam. OBecnie jestem na stałej umowie.Zarabiam 2700 brutto miesięcznie.Chciałabym się starać o kredyt na samochód w kwocie 10 tys. złotych. Niestety ale widnieję w BIG z niekorzystnym dopiskiem ponieważ rok temu miałam problemy ze spłata telefonu ( błędy młodości...) . Czy mimo to z niekorzystną historią mam szanse na kredyt?Gdzie się o to starać?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź