• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy dostanę gdzieś kredyt na spłatę chwilówek?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kaska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2015 11:37
Robert napisał
kleo napisał
Jestem obecnie trochę zadłużona, mam dwie niespłacone chwilówki, jeną na 1000 i drugą na 2500 złotych. Termin ich spłaty to połowa i koniec sierpnia. Tę droższą już 3 razy przedłużałam, ale przedłużenie terminu kosztuje 200 złotych i wydłuża mi spłatę o miesiąc. Wolałabym już tego nie robić tylko spłacić. Od tego miesiąca pracuję na umowie próbnej, zarobię 2300 netto, co jednak nie wystarczy na spłatę jednorazową. Zastanawiam się, czy mogę wziąć w jakimś banku normalny kredyt na jakieś 4-6 miesięcy, na kwotę 2000 złotych, żebym mogła spłacić calość chwilówek i potem z kolejnych wypłat spłacać kredyt w ratach?
Tak jest, jak się nabierze chwilówek i jedną spłaca się drugą...
Czasmai nie ma się wyjścia.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.7.2015 8:48
kleo napisał
Artur Sarnecki napisał
Wydaje mi się że żadna firma udzielająca pożyczek ratalnych na tą umowę tyle nie da..


To co jeszcze mogę zrobić? To moja ostatnia szansa, dziś po pracy pójdę poszukać czegoś. Czy może można tam przez internet coś znaleźć?
W dwóch bankach pytałam, ale nie chcieli mi nic dać, chociaż o chwilówkach nie wspominałam. Wyszło, że za krótko pracuję i nie mam zdolności.
Nie masz zdolności też m.in. ze bralas te chwilówki.
Cytuj
Michał Traut

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 309 razy

Wyślij wiadomość

23.7.2015 11:36
Sprawdź czy chwilówki widać w Biku. Jeśli tak to mogą wpływać na zdolność.

Dowiedz się w banku w którym wpływa wynagrodzenie czy możesz założyć limit rachunku, czasami jest to łatwiejsze niż uzyskanie kredytu ratalnego.
Cytuj
Z poważaniem
Niezależny Doradca Finansowy
Michał Traut
T. 662 801 103
E. michal.traut@gmail.com
Michał Traut

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 309 razy

Wyślij wiadomość

23.7.2015 11:36
Sprawdź czy chwilówki widać w Biku. Jeśli tak to mogą wpływać na zdolność.

Dowiedz się w banku w którym wpływa wynagrodzenie czy możesz założyć limit rachunku, czasami jest to łatwiejsze niż uzyskanie kredytu ratalnego.
Cytuj
Z poważaniem
Niezależny Doradca Finansowy
Michał Traut
T. 662 801 103
E. michal.traut@gmail.com
marcinb

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2015 9:46
Michał Traut napisał
Sprawdź czy chwilówki widać w Biku. Jeśli tak to mogą wpływać na zdolność.

Dowiedz się w banku w którym wpływa wynagrodzenie czy możesz założyć limit rachunku, czasami jest to łatwiejsze niż uzyskanie kredytu ratalnego.
Przecież chwilówki są zawsze w BIKu. Niestety.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

24.7.2015 9:49
nie wszystkie są raportowane do BIK, ale nawet jeżeli ich tam nie ma to przecież na wniosku bank pyta o zobowiązania klienta, należy je tam wpisać
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Goldengecko

Niezarejestrowani

25.1.2016 16:28
Poprostu nie przedłużaj spłaty trochę będą dzwonić do ciebie potem ci sami dług rozłożą na raty jak będą pytać dlaczego nie splacasz odpowiadasz "Kto ma szczęście w kartach ten ma pieniądze na kredyt
Cytuj
tamrys

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.1.2016 8:31
Goldengecko napisał
Poprostu nie przedłużaj spłaty trochę będą dzwonić do ciebie potem ci sami dług rozłożą na raty jak będą pytać dlaczego nie splacasz odpowiadasz "Kto ma szczęście w kartach ten ma pieniądze na kredyt


Chyba jedno z głupszych rozwiązań o jakim słyszałem. Będą dzwonić, a potem rozłożą na raty?
A może będą dzwonić oni, potem windykacja, potem komornik i na koniec wejdzie na pensję?
Mogą jeszcze wpisać ją do rejestru dłużników, zepsuć BIK, a wtedy to już może się pożegnać z normalnym kredytem, a nawet z możliwością wzięcia telefonu na abonament.
Moim zdaniem jedyna rada, to albo zacisnąć pasa na jakiś czas i spłacać nieco więcej, żeby kapitał zaczął maleć, albo chwilówka ratalna na spłatę wcześniejszych.
Cytuj
SirWiktor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.1.2016 9:54
Goldengecko napisał
Poprostu nie przedłużaj spłaty trochę będą dzwonić do ciebie potem ci sami dług rozłożą na raty jak będą pytać dlaczego nie splacasz odpowiadasz "Kto ma szczęście w kartach ten ma pieniądze na kredyt
Z takimi radami to... Po prostu daj sobie spokój.
Cytuj
Katerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.1.2016 11:34
Michał Traut napisał
Sprawdź czy chwilówki widać w Biku. Jeśli tak to mogą wpływać na zdolność.

Dowiedz się w banku w którym wpływa wynagrodzenie czy możesz założyć limit rachunku, czasami jest to łatwiejsze niż uzyskanie kredytu ratalnego.


Czy jest jakaś zależność, zgodnie z którą jedne chwilówki widać w BIK a innych nie?
A moze zalezy to od tego, czy podpiszemy zgodę na przeslanie informacji do BIK?
Bo słyszałam, że jest taka zgoda wymagana i z tego, co pamiętam, to raz jej nie dałam i potem tego kredytu w BIK nie było.
Oczywiście wtedy nie wiedziałam do końca o co chodzi i raczej można powiedzieć, że trochę się bawiłam, ale teraz chciałabym podchodzić do tematu bardziej świadomie.
Cytuj
Odpowiedź