• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy dostanę gdzieś kredyt na spłatę chwilówek?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kleo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 10:39
Jestem obecnie trochę zadłużona, mam dwie niespłacone chwilówki, jeną na 1000 i drugą na 2500 złotych. Termin ich spłaty to połowa i koniec sierpnia. Tę droższą już 3 razy przedłużałam, ale przedłużenie terminu kosztuje 200 złotych i wydłuża mi spłatę o miesiąc. Wolałabym już tego nie robić tylko spłacić. Od tego miesiąca pracuję na umowie próbnej, zarobię 2300 netto, co jednak nie wystarczy na spłatę jednorazową. Zastanawiam się, czy mogę wziąć w jakimś banku normalny kredyt na jakieś 4-6 miesięcy, na kwotę 2000 złotych, żebym mogła spłacić calość chwilówek i potem z kolejnych wypłat spłacać kredyt w ratach?
Cytuj
Jagna

Niezarejestrowani

13.7.2015 11:08
Raczej bank nie udzieli Ci kredytu na spłatę chwilówek, możesz próbować, ale będzie to duży problem. Lepiej pożycz od znajomych czy rodziny.
Cytuj
kleo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 15:19
Niestety, ale nie mam takiej możliwości, gdybym mogła pożyczyć od znajomych, to nawet bym o banku nie myślała.
Czy jednak bank musi wiedzieć, że pożyczam od niego na spłatę chwilówek? Myślałam, że taki kredyt gotówkowy jest na dowolny cel i nikt mi nie będzie zaglądał do portfela.
Cytuj
HotChwilowka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 16:25
Za krótki staż pracy na kredyt, banki wymagają umowy od min. 3 miesięcy. Możesz spróbować w banku na które otrzymujesz przelewy, może mają dla ciebie jakąś ofertę karty kredytowej/kredytu/lini kredytowej. Nie wszystkie banki widzą że masz chwilówki, bo nie wszystkie chwilówki wpisują do BIK, a nawet jak wpisują to banki czasem ich "nie widzą".
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 21:26
Można spróbować wziąć pożyczkę pozabankową wieloratalną. Z tych które znam, najlepsze warunki - nie aż tak drogie ma Takto oraz firma ASSA. Jest też naprawdę tania pożyczka tzw. pożyczka dla dwojga - wysokość rat może troszkę wyższa niż w banku. Przeznaczona jest na spłatę chwilówek - maksymalnie 8.
Jeśli nie da rady załatwić innej pożyczki wieloratalnej, proponuję dokonywać częściowych spłat - nie przedłużać całości. Przykład: z 1000 zł spłacam 300, resztę przedłużam. W następnym m-cu ponownie obniżam ratę, resztę przedłużam. Na pewno będzie to taniej.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
achodak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2015 8:37
Stanisław Bińkiewicz napisał
Można spróbować wziąć pożyczkę pozabankową wieloratalną. Z tych które znam, najlepsze warunki - nie aż tak drogie ma Takto oraz firma ASSA. Jest też naprawdę tania pożyczka tzw. pożyczka dla dwojga - wysokość rat może troszkę wyższa niż w banku. Przeznaczona jest na spłatę chwilówek - maksymalnie 8.
Jeśli nie da rady załatwić innej pożyczki wieloratalnej, proponuję dokonywać częściowych spłat - nie przedłużać całości. Przykład: z 1000 zł spłacam 300, resztę przedłużam. W następnym m-cu ponownie obniżam ratę, resztę przedłużam. Na pewno będzie to taniej.
A te wieloratalne czym się w zasadzie różnią od chwilówek?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

14.7.2015 9:45
Wieloratalne różnią się od chwilówek tym, że są udzielane na zasadach podobnych jak bankowe. Max do 48 m-cy. Trzeba tylko wiedzieć które są najkorzystniejsze. Nie polecam np. Profi credit bo jest bardzo drogi, ale np Takto, czy AASA, czy Finsano są jak najbardziej korzystne.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

21.7.2015 0:09
Wydaje mi się że żadna firma udzielająca pożyczek ratalnych na tą umowę tyle nie da..
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
kleo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.7.2015 8:20
Artur Sarnecki napisał
Wydaje mi się że żadna firma udzielająca pożyczek ratalnych na tą umowę tyle nie da..


To co jeszcze mogę zrobić? To moja ostatnia szansa, dziś po pracy pójdę poszukać czegoś. Czy może można tam przez internet coś znaleźć?
W dwóch bankach pytałam, ale nie chcieli mi nic dać, chociaż o chwilówkach nie wspominałam. Wyszło, że za krótko pracuję i nie mam zdolności.
Cytuj
Robert

Niezarejestrowani

21.7.2015 9:49
kleo napisał
Jestem obecnie trochę zadłużona, mam dwie niespłacone chwilówki, jeną na 1000 i drugą na 2500 złotych. Termin ich spłaty to połowa i koniec sierpnia. Tę droższą już 3 razy przedłużałam, ale przedłużenie terminu kosztuje 200 złotych i wydłuża mi spłatę o miesiąc. Wolałabym już tego nie robić tylko spłacić. Od tego miesiąca pracuję na umowie próbnej, zarobię 2300 netto, co jednak nie wystarczy na spłatę jednorazową. Zastanawiam się, czy mogę wziąć w jakimś banku normalny kredyt na jakieś 4-6 miesięcy, na kwotę 2000 złotych, żebym mogła spłacić calość chwilówek i potem z kolejnych wypłat spłacać kredyt w ratach?
Tak jest, jak się nabierze chwilówek i jedną spłaca się drugą...
Cytuj
Odpowiedź