• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Dlaczego teraz nie chcą mi dać kredytu?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jerzyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2015 12:25
Irena napisał
Robert Sierant napisał
reklama to TYLKO zaproszenie do złożenia wniosku, wynik jest nieznany, dlatego telefon z banku, info w systemie bankowym można traktować tak samo jak ulotkę rzuconą na wycieraczkę...


Cóż, ja się tu nie zgodzę z panem, czy raczej z panami, bo raz dostałam kredyt, nie mając ani historii ani dochodów z odpowiednich źródeł, jak już pisałam. Więc watpię, żeby oni cokolwiek tam sprawdzali, co najwyżej mogli sprawdzać, zanim dostałam tę propozycję. Bo wzięcie kredytu polegało na tym, że kliknęłam w okienko, wpisałam kwotę (była podana górna granica) i przez minutkę, a może nawet krócej strona się ładowała i już, miałam pieniądze na koncie. Chcecie panowie powiedzieć, że w czasie tego ładowania bank mi sprawdził Bik, zdolność kredytową i całą resztę? Nie wydaje mi się...
To byl kredyt czy jakas chwilowka, pozyczka. Nie mylmy pojęć.
Cytuj
Irena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2015 15:46
jerzyk napisał
To byl kredyt czy jakas chwilowka, pozyczka. Nie mylmy pojęć.


Oczywiście, że kredyt!
W mBanku konkretnie. Chwilówki jeszcze nigdy w życiu nie brałam.

To ja już nie wiem, jak ten bank to robi, kiedy on sprawdza te bazy i skąd bierze zdolność, ale ja autentycznie dostałam 3400 złotych kredytu, gdy studiowałam. Fakt, że konto miałam już ze dwa lata, ale to był mój w ogóle pierwszy kredyt, jaki gdziekolwiek i kiedykolwiek wzięłam, więc w biku niczego być nie mogło.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

26.6.2015 15:53
dostałaś na podstawie historii wpływów (ile razy już to powtarzałem?), złego BIKu nie miałaś, gdybyś złożyła wniosek w jakimś innym banku to decyzja byłaby negatywna ze względu na brak akceptowalnego dochodu

dlatego też wielu, pytającym na forum, odpowiadam, że po pierwszy kredyt warto iść do banku, do którego wpływa dochód
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

30.6.2015 12:03
Moj tata nie dostał kredytu w swoim banku, ale w innym dostał tego samego dnia wnioskując, wiec ta zasada nie zawsze się sprawdza.
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2015 10:12
Moze nie zawsze, ale zazwyczaj, ja dostalem najlepszy gotowkowy w swoim banku, dali mi tez linie kredytową. A w jakim banku nie dostałeś?
Cytuj
Odpowiedź