• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dziwne wezwanie do zapłaty...

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 6:50
Witam
Byłam w banku tydzień temu i okazało się, że nie mam żadnego zadłużenia. Firma windykacyjna zrobiła jakiś błąd w wyliczeniach i myśleli, że mam jeszcze odsetki do zapłacenia a ja je zawsze z góry spłacałam. Przeproszono mnie za zaistniałą sytuacje, chcieli mi nawet kolejny kredyt dać... ale podziękowałam. Cieszę się, że wszystko się wyjaśniło bo strasznie się stresowałam.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 8:36
madzialenka no to niezłe standardy obsługi mają haha ! też chyba bym zrezygnowała z takich usług jakby ktoś mnie tak potraktował :D zobaczymy jak bede miec w swoim pekao sa bo wzielam teraz kredyt na urządzenie mieszkania :D
Cytuj
be free like a child
Domi Kiwińska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 15:18
Te firmy windykacyjne to porażka. Doczepiają się później już nawet jak kredyt jest spłacony. Moja koleżanka wzięła drobny kredyt, w jednym miesiącu nie zapłaciła, ale później poszła do banku i umówiła się na nieco niższe raty i tak kredyt został spłacony. Miała spokojną głowę, w sumie minęły z trzy lata, dopóki w banku nie zobaczyła debetu w wysokości 10 tysięcy. Wyobraźcie sobie, że komornik bez porozumienia z bankiem zajął jej konto, doliczył SIEDEM TYSIĘCY odsetek i kosztów własnych. Później na szczęście udało jej się to wszystko wyprostować, ale nerwy początkowo miała poszarpane nieźle. Najśmieszniejsze jest to, ze wezwanie dostała tylko raz, od razu na początku gdy nie wpłaciła tej raty w jednym miesiącu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.7.2014 14:15
Czemu porazka? Ludzie zapominaja cyba, ze jak sie pozyczy kase to sie ja zwraca. Narzekanie na komorinkow, windykacje. Dajcie spokoj, jak nie macie pieniedzy to nie kupujcie nowego telewizora, pralki, lodowki. A nie narobicie dlugów, a potem narzekanie ze trzeba splacic.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 15:44
madzialenka89 napisał
Witam
Byłam w banku tydzień temu i okazało się, że nie mam żadnego zadłużenia. Firma windykacyjna zrobiła jakiś błąd w wyliczeniach i myśleli, że mam jeszcze odsetki do zapłacenia a ja je zawsze z góry spłacałam. Przeproszono mnie za zaistniałą sytuacje, chcieli mi nawet kolejny kredyt dać... ale podziękowałam. Cieszę się, że wszystko się wyjaśniło bo strasznie się stresowałam.


No nie dziwie Ci się. Można się zdenerwować. Ale Santander jest dosyć fajnym pod względem obsługi kredytowej bankiem. Widocznie coś gdzieś ktoś zawalił i wyszło jak wyszło. Ale dobrze, że wszystko się wyjaśniło.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 12:34
Domi Kiwińska napisał
Te firmy windykacyjne to porażka. Doczepiają się później już nawet jak kredyt jest spłacony. Moja koleżanka wzięła drobny kredyt, w jednym miesiącu nie zapłaciła, ale później poszła do banku i umówiła się na nieco niższe raty i tak kredyt został spłacony. Miała spokojną głowę, w sumie minęły z trzy lata, dopóki w banku nie zobaczyła debetu w wysokości 10 tysięcy. Wyobraźcie sobie, że komornik bez porozumienia z bankiem zajął jej konto, doliczył SIEDEM TYSIĘCY odsetek i kosztów własnych. Później na szczęście udało jej się to wszystko wyprostować, ale nerwy początkowo miała poszarpane nieźle. Najśmieszniejsze jest to, ze wezwanie dostała tylko raz, od razu na początku gdy nie wpłaciła tej raty w jednym miesiącu.


To dziwne bo powinna dostać wezwanie a dopiero później pismo o tym, że komornik zajął jej konto. Poza tym o tym chyba fakcie powinna zostać poinformowana tak czy inaczej..
Może na tym wezwaniu do zapłaty miała informacje o tym, że gdy nie zapłaci to zajmą jej konto?
Cytuj
Odpowiedź