• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt mieszkaniowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 8:35
mi sie udało dostac w pekao :) po długich negocjacjach mamy 0% prowizji i 12,99%, moglam wybrac dzien spłaty i ubezpieczenie wychodzi mi 44 zł miesięcznie :) no i mam tam konto od 10 lat wiec to na pewno miało znaczenie :D plus wziełam ze sobą 3 latka wiec pani chciała jak najszybciej zamknąć wniosek hehe :D
Cytuj
be free like a child
Kryjna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 2:03
Moi znajomi mieli ostatnio podobny problem do Twojego. Rozglądali się, analizowali wszystkie za i przeciw. Koniec końców stanęło na Deutsche Bank. Okazało się że maja najlepszą i najtańszą ofertę na rynku. Nie żałują decyzji tym bardziej że ciągle się słyszy jak to wszyscy narzekają na inne banki. Popytaj może i Tobie będzie odpowiadać ich oferta.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.7.2014 9:42
Deutsche ma teraz tez oferty z rodzina na swoim. Pojdz i zapytaj :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.7.2014 15:21
hehe chyba z mieszkaniem dla mlodych :D
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 11:43
Zanim weźmiesz jakikolwiek kredyt porównaj oferty kilku banków być może, któryś jest bardziej atrakcyjny? Możesz popytać również wśród znajomych może oni brali jakiś atrakcyjny kredyt?
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 14:02
My też za jakiś czas będziemy myśleć o takim kredycie, ale te oferty się tak zmieniają, że to co dziś jest fajne, za miesiąc będzie wyparte inną ofertą. PKO jest dosyć stabilnym bankiem ale drogim. Nie wiem jak sprawa się ma w kredytach więc CI nie pomogę niestety
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 11:40
Przypominam, że zawsze aktualne zestawienie ofert kredytów hipotecznych jest dostępne TUTAJ. Podając wnioskowaną kwotę kredytu, wartość nieruchomości czy okres kredytowania można szybko zapoznać się z informacjami, który bank ma najlepsze warunki. Można się też przez porównywarkę skontaktować z doradcą.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 13:53
PKO to jeden chyba z najdroższych banków ja bym się zastanowiła zanim bym się na niego zdecydowała. 100 tysięcy to bardzo duża kwota więc nie ma co podejmować decyzji pochopnie. Skorzystaj z porównywarki na comperii i spokojnie przemyśl ten krok.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 5:42
Porównywarka niestety nie oddaje pełnego obrazu i często podaje oferty w rzeczywistości niedostępne (np. brak zdolności, przekroczone LTV) lub wręcz błędne. W przypadku ustawień domyślnych porównywarki (kwota kredytu 300000zł, wartość nieruchomości 350000zł) jako oferta nr 3 wyskakuje np. CITI Handlowy. Oferta z LTV >80% dostępna jest wyłącznie dla klientów z segmentu GOLD. Dla nich przygotowana jest nieco lepsza marża niż 1,7%. Oferta WBK - marża 1,69% jest dostępna tylko teoretycznie. Tak na dobrą sprawę wąska grupa klientów łapie się do najwyższego poziomu scoringu banku. Eurobank według porównywarki korzystniejszy jest z prowizją 1% i ubezpieczeniem od ryzyka utraty pracy niż prowizją 2% bez tego ubezpieczenia:)Marża w Eurobanku jest zależna nie tylko od produktów dodatkowych. Marżę minimalną (tzn. 1,59%) można uzyskać posiadając podstawowe konto i ubezpieczenie na życie.
Dalej nie chce mi się doszukiwać nieścisłości, a zapewne by się znalazły.
Wypowiedź została zmieniona przez: lzalewski 21.8.2014 5:43
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 14:31
Marzena Kazbieruk napisał
Przypominam, że zawsze aktualne zestawienie ofert kredytów hipotecznych jest dostępne TUTAJ. Podając wnioskowaną kwotę kredytu, wartość nieruchomości czy okres kredytowania można szybko zapoznać się z informacjami, który bank ma najlepsze warunki. Można się też przez porównywarkę skontaktować z doradcą.


Kontakt z doradcą jest naprawdę dobrym wyjściem jeżeli się nie wie co i jak, albo jest się naprawdę niezorientowanym. Wtedy warto dopytać kogoś kto się na tym zna i nam pomoże.
Wypowiedź została zmieniona przez: pokrzywkaaa 2.9.2014 14:31
Cytuj
Odpowiedź