• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Darmowa pożyczka

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

16.7.2014 14:02
Nie ma darmowych pożyczek, zawsze są odsetki i dodatkowe opłaty. No chyba ze pożyczasz od kogoś z rodziny, kto nie chce Cie oskubać. :)
Cytuj
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 9:10
tom7878 napisał
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. Naprawdę myślałem, że ta pożyczka jest darmowa... Rozmawiałem ostatnio z przedstawicielką pewnej firmy i mówiła, że nie ma żadnych ukrytych kosztów, tyle ile pożyczę tyle oddam... Widzę jednak, że nie do końca była ze mną szczera.
nie no jeśli się nie spóźnisz ze splatą jej to jest darmowa, ale na tak krótki czas brać pożyczkę to nierozsądne. Bardzo ciężko jest to spłacić terminowo chyba że się ją bierze na wszelki wypadek - żeby przypadkiem pieniędzy nie brakło do wypłaty, a nie, gdy tych pieniędzy naprawdę brakuje.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 17:58
polokoktaa napisał
tom7878 napisał
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. Naprawdę myślałem, że ta pożyczka jest darmowa... Rozmawiałem ostatnio z przedstawicielką pewnej firmy i mówiła, że nie ma żadnych ukrytych kosztów, tyle ile pożyczę tyle oddam... Widzę jednak, że nie do końca była ze mną szczera.
nie no jeśli się nie spóźnisz ze splatą jej to jest darmowa, ale na tak krótki czas brać pożyczkę to nierozsądne. Bardzo ciężko jest to spłacić terminowo chyba że się ją bierze na wszelki wypadek - żeby przypadkiem pieniędzy nie brakło do wypłaty, a nie, gdy tych pieniędzy naprawdę brakuje.


Bardzo ciężko? Ja nie wyobrażam sobie wzięcia pożyczki i możliwości nie spłacania jej w terminie, biorę to spłacam i to terminowo. Jest sporo reklam, że pierwsza pożyczka za darmo, że coś tam, ale masz rację, że jak się spóźnisz to już nie jest darmowa.
Cytuj
Odpowiedź