• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Darmowa pożyczka

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 9:06
Witam.
Ostatnio słyszałem, że na rynku są dostępne darmowe pożyczki na 30 dni. Miał ktoś z was styczność z takimi firmami? Ile jest takich firm w Polsce?
Zastanawia mnie też to czy taka pożyczka na pewno jest darmowa czy też ma jakieś ukryte koszty. Bardzo proszę o odpowiedzi.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 7:36
Nigdy nie brałam takiej pożyczki, ale słyszałam o firmach, które jej udzielają. Ostatnio głośno w telewizji jest o firmie Vivus. Bez przerwy się reklamują. Ja jednak jakoś nie jestem przekonana do ich oferty. Być może pożyczka jest darmowa przez 30 dni ale co jeśli ktoś nie spłaci jej w terminie? Wydaje mi się, że wtedy dopadną go odsetki i to nie małe.
Cytuj
Grzegorz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 9:10
Podobno takie pożyczki udzielają parabanki , jeżeli oddasz całą kwotę długu w ciągu 30 dni nie płacisz za odsetki .Ale szczerze to nie wiem jak to jest w rzeczywistości czy tylko taka reklama aby złapać klientów czy tak naprawdę jest ? Najlepiej jak by ktoś się wypowiedział co korzystał z takiej pożyczki i rzeczywiście mógł oddać bez ponoszenia kosztów .
Cytuj
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 18:54
Według mnie nie ma czegoś takiego jak darmowa pożyczka. Podobno jak chociaż jeden dzień spóźnisz sie ze spłatą właśnie takiej pożyczki to płaci sie kolosalne odsetki i opłaty. Wiec nie powiedziałabym że to takie darmowe. No i jak nie mamy danej kwoty dziś to jakim cudem zbierzemy ją za miesiac? To lepiej poczekać i takiej pożyczki w ogóle nie brać.
Cytuj
Igor86

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2014 14:37
Tez czytałem, ze sa pożyczki w których za pierwszym razem nie płacisz. Ale już jak opóźnisz się chociażby jeden dzień to na pewno płaci się duże odsetki. No i wiadomo, nie płacisz za pierwszym razem, ale za następnymi już tak. Jaki jest więc sens.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 6:32
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. Naprawdę myślałem, że ta pożyczka jest darmowa... Rozmawiałem ostatnio z przedstawicielką pewnej firmy i mówiła, że nie ma żadnych ukrytych kosztów, tyle ile pożyczę tyle oddam... Widzę jednak, że nie do końca była ze mną szczera.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
Kryjna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 1:51
tom7878 Ta kobieta musiała być miła właśnie po to by Cię przekonać do wzięcia takiej pożyczki. Darmowa pożyczka, to samo sobie zaprzecza. Gdy pożyczasz zawsze musisz oddać. I tak jak pisali moi poprzednicy może i nie płacisz odsetek przez te 30 dni ale po tym czasie oprocentowanie masz takie że oddajesz jeszcze raz tyle i to jeszcze z nawiązką!
Cytuj
pinacOLAda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 14:18
Ta darmowa pożyczka to nic innego jak chwilówka. Ktoś wymyślając ją nieźle sobie zaplanował - no bo pożyczasz na miesiąc, bo Ci brakło pieniążków, zaraz po wypłacie musisz spłacić, a że wiąże się to z tysiącem mniej w budżecie domowym, nawet jeśli nie spóźnisz się ze spłatą skusisz się na następną pożyczkę, z tym że już płatną i to słono. Wcześniej wypowiadający się mają rację - lepiej się w to nie bawić.
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 12:50
Tak to prawda takie chwilówki to w czystej postaci. Obsługa jest miła, zachęca, pokazuje korzyści. Ty bierzesz pożyczkę a później nie możesz się wydostać z tych wszystkich opłat. Bo nawet jeśli jakimś cudem uwiniesz się ze spłatą to weźmiesz kolejną bo znowu Ci braknie do pierwszego.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 11:42
Dla mnie takie pożyczki są mocno podejrzane. Zanim jakąkolwiek bym wzięła porządnie przetrzepałabym internet czytając o nich opinie i popytałabym znajomych
Cytuj
Odpowiedź