• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Czy prezydent Duda pomoże frankowiczom?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jakson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2015 9:08
Zapowiedzi prezydenta elekta Dudy podobno wzbudzają popłoch u bankowców. Zamierza on bowiem doprowadzić do przewalutowania kredytów we frankach po kursie z dnia zaciągnięcia kredytu. To wydaje się dobrym wyjściem dla frankowiczów, tylko czy prezydent ma możliwości, żeby coś takiego na bankach wymusić? Jak państwo myślicie, czy ta obietnica ma w ogóle szansę na spełnienie?
Czy to tylko puste słowa na użytek kampanii?
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2015 10:20
Jasne ze kampania. Chociaz na Węgrzech to się udało. Moze i u nas... Ale myślę, ze to nie przejdzie. A po drugie sami frankowcy moga nie chciec. Teraz frank znow ma niezly kurs.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2015 10:48
Tyle naobiecywał, ze jedna sprawa niezałatwiona w te czy w tamta nie zrobi różnicy.
Cytuj
smay

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2015 19:00
Frankowicze to sami nie wiedzą, czego chcą. Niby tacy biedni i poszkodowani, to po co brali takie kredyty? Przecież wiedzieli, jak może się to skończyć! Śmiać mi się chce, jak słyszę, że ktoś spłaca dom za 250 tysięcy i ma do spłacenia ciągle 250 tysięcy. Co im prezydent Duda pomoże? On w ogóle ma takie kompetencje, żeby na bankach coś wymusić? Zresztą, ci kandydaci to wszyscy dobrzy, ja mam nadzieję, że na jesieni antysystemowcy dojdą do władzy, to może się cokolwiek w tym państwie ruszy, nie wiem, czy na lepsze, ale gorzej już raczej nie będzie.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

11.6.2015 20:34
Przecież prezydent nie ma takich możliwości:) Ma jedynie możliwość zgłaszania ustaw, a te muszą zostać zatwierdzone. Bać się będzie można jeśli wybory wygra koalicja PiS-Kukiz.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
otojestkasia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 9:22
lzalewski napisał
Przecież prezydent nie ma takich możliwości:) Ma jedynie możliwość zgłaszania ustaw, a te muszą zostać zatwierdzone. Bać się będzie można jeśli wybory wygra koalicja PiS-Kukiz.
PiS -Kukiz - no to chyba niemożliwe.
Cytuj
Zapola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 11:24
Kukiz wyraźnie odciął się zarówno od Pisu jak i od PO w kampanii prezydenckiej. Ale jeszcze jest dużo czasu i wszystko może się zdarzyć, choć wtedy bardzo by stracił na wiarygodności w oczach młodych wyborców.
Ale wracając do frankowiczów, to skoro im kurs teraz spadł, to czemu sobie sami nie przewalutują kredytów? Nie mogą? Czy raczej czekają na ruch ze strony rządu?
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 14:12
Przewalutowanie moze im sie nie opłacać, bo teraz kursy znowu sa ok. Lubia taka rosyjska ruletke ;p
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 14:21
A ja wam powiem tak kto zmusi Jana Kowalskiego do tego aby np. Iksiński nie musiał oddać kasę Kowalskiemu?. Jeśli Iksiński zgodził się na warunki takie a nie inne to jak Duda kogoś zmusi do czegoś, pogadać to on może sobie poprzez mikrofon ale nic bankom nie zrobi.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 14:27
Grzegorz Klimczak napisał
A ja wam powiem tak kto zmusi Jana Kowalskiego do tego aby np. Iksiński nie musiał oddać kasę Kowalskiemu?. Jeśli Iksiński zgodził się na warunki takie a nie inne to jak Duda kogoś zmusi do czegoś, pogadać to on może sobie poprzez mikrofon ale nic bankom nie zrobi.
Już bankipare miesiecy temu zadeklarowały jakie maja zdanie odnosnie tego przewalutowania. Ale ale spojrzmy co sie stało na Węgrzech, tam banki nie mialy nic do gadania.
Cytuj
Odpowiedź