• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Problem z chwilówką

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
agula

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2015 8:38
W chwili obecnej mam zadłużenie w chwilówkach w wysokości 20 tys.złotych. Czy możliwe jest uzyskanie kredytu konsolidacyjnego? Mam dochody ( zarabiam 2700 zł brutto) ale przy obecnej wysokości raty chwilówki ciężko jest mi to spłacać.

Czy jakiś bak udzieli mi konsolidacji? Dodam,że kiedyś brałam raty w euro w Sigma banku w wysokości 10 tys. spłaciłam to w ciągu roku bez żadnych opoźnień tak wiec jakas zdolność kredytowa jest.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

27.5.2015 9:38
banki bardzo niechętnie konsolidują zobowiązania pozabankowe

pobierz raport z BIK i zobacz co tam masz, jeżeli historia jest dobra to możesz spróbować wnioskować o kredyt gotówkowy, który spłacisz ww. zobowiązania

netto masz ok. 2000 zł, od kiedy i do kiedy umowa? ktoś na utrzymaniu?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
agula

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2015 10:36
Umowa jest na czas nieokreślony. Pracuję w urzędzie. Obecnie jestem sama ale nie mam praktycznie żadnych obciążeń, Mam własne mieszkanie po babci.
Niestety ale nie mam nikogo znajomego kto byłby w stanie mi pożyczyć pieniądze na spłatę tych chwilówek i konsolidacja to chyba jedyne rozwiązanie. Probowałam negocjować z firmami, w których dostałam chwilówkę ale za bardzo się nie da.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

27.5.2015 11:16
ok, pobierz raport z BIK, jeżeli będziesz miała problem z interpretacją to podeślij na priva do analizy
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2015 16:24
A właściwie dlaczego banki nie dają kredytów konsolidacyjnych na chwilówki? Co ich obchodzi, na jaki cel będą przeznaczone pieniądze? Czy nie najważniejsze jest to, żeby im zostały oddane?
Bo mam wrażenie, że jest to po prostu niechęć do konkurencyjnych firm, które udzielają pożyczek i tym samym odbierają bankom klientów.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

27.5.2015 16:40
ponieważ banki nie konsolidują zobowiązań niebankowych, konstrukcja takich umów jest zupełnie inna niż kredytów

jak ktoś ma zdolność kredytową to może wziąć kredyt gotówkowy i je wszystkie spłacić

chwilówka jest postrzegana jako ratunek dla chwytającego się brzytwy tonącego
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2015 9:30
Basia napisał
A właściwie dlaczego banki nie dają kredytów konsolidacyjnych na chwilówki? Co ich obchodzi, na jaki cel będą przeznaczone pieniądze? Czy nie najważniejsze jest to, żeby im zostały oddane?
Bo mam wrażenie, że jest to po prostu niechęć do konkurencyjnych firm, które udzielają pożyczek i tym samym odbierają bankom klientów.
Penwie po pierwsze dlatego, ze chwilówki to co innego niz kredyt bankowy. udzielane są na innych zasadach. inaczej naliczane jest oprocentowanie itd.
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2015 10:05
Tylko czy jeśli ktoś nabrał sobie chwilówek to czy ma na tyle zdolność kredytową aby wziąć kredyt gotówkowy? W innym temacie tutaj na forum czytałem,że jeśli doradca z banku zobaczy wpis o braniu chwilówek u danego klienta to nie udzieli mu kredytu. Ludzie tacy są obecnie uznawani za bardzo nierzetelnych.

Rozumiem,ze chwilówki nie można traktować jako kredytu?
Cytuj
Odpowiedź