• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie otrzymam kredyt?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

4.5.2015 13:41
Reputacja nie ucierpi, tym bardziej, że nie bedzie ku temu podstaw, nie rzucam słów na wiatr, ale proponuje realne najbardziej korzystne w tym przypadku rozwiązanie.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Gość

Niezarejestrowani

4.5.2015 14:42
Jesli takie warunki sa mozliwe do osiągnięcia/wynegocjowania to czemu o nich nie mowic? Nie przesadzajmy.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

5.5.2015 7:19
Gość napisał
Jesli takie warunki sa mozliwe do osiągnięcia/wynegocjowania to czemu o nich nie mowic? Nie przesadzajmy.

Bo w którymś momencie może okazać się, że jednak ktoś na te warunki zgody nie wyrazi. W jednym z banków miałem swego czasu możliwość bezproblemowego negocjowania prowizji. Przy każdym kredycie powyżej 200k. Mogłem tą prowizję obniżyć i była to tylko kwestia napisania wniosku, by tak się stało. W pewnym momencie ktoś w centrali powiedział pas... Na moje szczęście wszystkie przedstawiane symulacje były standardowymi, a o możliwości negocjacji jedynie wspominałem mówiąc, co można osiągnąć.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Gość

Niezarejestrowani

5.5.2015 9:00
Trzeba przedstawiac realne warunki, a nie licytowac sie kto da wiecej. W przeciwnym razoe kazdy bedzie mogl napisac co zechce i mowic, ze tyle na pewno uda mu sie osiagnac.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

5.5.2015 10:03
Żeby ukrócić zbędne dywagacje, potwierdzając swoje słowa, mam zgodę na takie warunki dla tych parametrów kredytu. W razie zainteresowania zapraszam do współpracy.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

5.5.2015 10:14
masz zgodę? ciekawe od kogo? nawet wniosku nie złożyłeś...nikt nie przeprowadzi analizy, nie wyda decyzji na podstawie emaila

jeżeli chcesz doradzać to zachowuj się jak profesjonalista

nawet jeżeli wiem, że negocjacje są niemal/prawie pewne to zawsze podaję standardową ofertę + ile można (!) jeszcze wynegocjować, ale to jest zawsze opcja, a nie obowiązek analityka
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

5.5.2015 11:41
Marcinie ja też miałem taką zgodę i wychodziło zawsze. Klepnąć to musiał tylko regionalny i on zawsze to robił. W pewnym momencie zabroniono tego regionalnemu.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

5.5.2015 15:51
Zachowujecie się jak dzieci, którym odebrano zabawki. Po pierwsze zgode na warunki, uzyskuje się na podstawie parametrów wpisywanaych do wew. tabelki, po drugie powiedziałem już nie potrzeba decyzji, aby takie warunki wynegocjować. I nie ucz mnie prosze profesjonalizmu , bo nie masz pojęcia o mozliwościach w DB. Powtarzam to nie analityk decyduje o marzy !! Jeżeli nie znasz się na procedurach DB, zapytaj chetnie pomoge.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Odpowiedź