• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie otrzymam kredyt?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Morwin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.4.2015 9:05
Bardzo dziękuję za pomoc. Przeanalizuję dokładnie te oferty i ewentualnie jeszcze się odezwę.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

30.4.2015 9:41
Marcin Iwanejko napisał


To jest oferta DB, jest to oferta negocjowana, ale nie ma żadnego problemu by ją uzyskać. W razie czego zapraszam do wpółpracy.


może umówmy się, że podajemy oferty CENNIKOWE, a nie negocjowane

nigdy nie ma pewności, że negocjacje się udadzą, to takie obiecywanie gruszek na wierzbie

negocjacje są możliwe prawie w każdym banku, co nie znaczy, że każdemu klientowi uda się coś wynegocjować...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

30.4.2015 12:29
Robercie gdybym nie byl pewny nie podawałbym tej oferty, znam swoje mozliwosci, tym bardziej że negocjacje zależa tylko ode mnie, a nie od scoringu, ani nie ustala tego analityk. Tak więc pozostane przy swoim , że podana oferta jest jak najbardziej aktualna.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Gość

Niezarejestrowani

30.4.2015 13:06
Jak dla mnie jest to błędne koło pobierać pożyczki , chwilówki i tym podobne. Doradzam oddłuzanie i restrukturyzacje, wakacje kredytowe i inne metody wyjścia z długów.
Cytuj
walentyna

Niezarejestrowani

30.4.2015 13:29
jesli chodzi o pożyczki te , które mają spłacić te zaciagnięte już wcześniej uważam za błąd , lepiej dokonywać procesu oddłużania, wtedy nasz dług maleje. Jednak ludzie są w błędzie i myślą ,że ten sposób wyjdą ze swojej sytuacji.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

30.4.2015 13:55
Marcin również jestem zdania, że powinno podawać się oferty standardowe z ewentualnym dopiskiem, że da się coś urwać. Podawanie ofert po negocjacjach powodować może licytowanie się, kto da więcej...
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

30.4.2015 14:24
Łukasz mamy forum otwarte, nie licytuje się , tylko podaje pewnik, regulamin nie określa jakie oferty mamy podwać, dlatego pozwolilem sobie wprowadzic taką ofertę, której jestem pewny, a która jest dobra dla klienta.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Gość

Niezarejestrowani

30.4.2015 16:39
Oczywista sprawa zgadzam się ale wiadomo ludzie są różni.
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

4.5.2015 12:18
Marcin Iwanejko napisał
Łukasz mamy forum otwarte, nie licytuje się , tylko podaje pewnik, regulamin nie określa jakie oferty mamy podwać, dlatego pozwolilem sobie wprowadzic taką ofertę, której jestem pewny, a która jest dobra dla klienta.


A ja sie z tobą zgodzę że podaje się takie oferty które jesteśmy wstanie osiągnąć dla klienta. Waidomo nie może być też tak na forum że jeden drugiego będzie przekrzykiwał kto da więcej. Ale jeśli ktoś piszę że może zrobić lepszą ofertę a klient przykładowo nie uzyska takiej oferty czy też kredytu, zawsze wtedy może napisać to na forum, i wtedy taka osoba już więcej nie będzie pisać głupot.
Ja sam często jestem w stanie przebić ofertę, tylko czasami warto napisać to co jest realne. Bo my swoje a bank swoje.
Pewni możemy być tylko śmierci że na pewno przyjdzie. heh.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.5.2015 13:28
No tak, ale co jesli Panowie obiecaja, a nie uda sie jednak wynegocjowac tej atrakcyjniejszej? Nie szkoda reputacji?...
Cytuj
Odpowiedź