• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt dla bezrobotnej osoby

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 11:45
Jako osoba bezrobotna bardzo ciężko Ci bedzie postarać sie o jakąkolwiek pożyczkę czy kredyt. A jak już coś dostaniesz to zastanów się czy bedziesz miał za co ja spłacić. Bo chyba późniejsze spotkania z komornikami czy windykatorami jakoś Ci sie nie uśmiechają co?
Cytuj
Tamata8

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 13:51
Chyba będzie dla Cibie lepiej jak poszukać wsparcia w rodzinie .Na obecną chwile żaden bank nie udzieli ci kredytu jak nie posiadasz stałej pracy .A co do pożyczek w parabankach na pewno dostaniesz ale czy będziesz miał na spłatę przecież oni są co tydzień po ratę i odsetki mają wysokie .
Cytuj
Franciszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 17:00
nie no nawet nie masz co marzyć o kredycie jak jesteś osobą bezrobotną bez stałych dochodów. Jedyne wyjście to chyba te wszystkie parabanki ale tu też dobrze się zastanów bo co z tego ze weźmiesz jak nie będziesz miał z czego spłacać. Rodzina nie może Ci jakoś pożyczyć pieniędzy albo znajomi?
Cytuj
tynusia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 18:13
Jaki pomysł w ogóle CI przyszedł do głowy. Jaka osoba bezrobotna chce starać się o kredyt.Ja wiem ze jest ciężko, ze pewnie nie ma pieniędzy na najpotrzebniejsze rzeczy ale jak weźmiesz to musisz go spłacić. A jak nie masz za co żyć to jak spłacisz zadłużenie w banku czy parabanku?
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 11:30
Myślę, że każdy parabank będzie w stanie CI pożyczyć pieniądze, ale za to jakim kosztem. Skoro nie masz stałego zatrudnienia z czego chcesz spłacać raty. Poza tym weź pod uwagę, że oni owszem dadzą Ci kredyt ale prawdopodobnie będziesz musiał oddać dwa razy tyle ile wziąłeś.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 13:23
No jak bezrobotny wezmie kredyt w parabanku to juz będzie calkowicie piekna sytuacja. Ludzie opanujcie sie, na prawde.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 15:25
Franciszek napisał
nie no nawet nie masz co marzyć o kredycie jak jesteś osobą bezrobotną bez stałych dochodów. Jedyne wyjście to chyba te wszystkie parabanki ale tu też dobrze się zastanów bo co z tego ze weźmiesz jak nie będziesz miał z czego spłacać. Rodzina nie może Ci jakoś pożyczyć pieniędzy albo znajomi?


No ja też tak myślę, ale nie polecam Ci parabanków bo skoro nie masz zdolności kredytowej to tym bardziej nie będziesz z czego miał spłacić takiej chwilówki i wpadniesz w długi, z którym później ciężko Ci się bedzie wyciągnąć.
Cytuj
magdanejmer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.11.2014 9:31
Nie wiem czy ktoś udzieli Ci takiej pożyczki bo aby dostać jakikolwiek kredyt zazwyczaj trzeba mieć stałe źródło dochodu i musi być to osoba wypłacalna. Tak jak tutaj niektórzy pisali że parabanki może by Ci udzieliły pożyczki, ale trzymam zdanie Beata17 nie warto się tam zapożyczać 2 razy więcej oddasz niż pożyczysz.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.11.2014 15:47
spróbuj tutaj
;
http://www.best-kredyty.pl/kredytygotowkowe/
Cytuj
Odpowiedź