• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt dla bezrobotnej osoby

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 16:23
Witajcie, szukam obecnie pożyczki na dogodnych warunkach dla osoby, która nie ma stałego zatrudnienia, jednak posiada dochody z tytułu umów o dzieło, alimentów oraz zasiłku z opieki społecznej. Czy mam szansę dostać taką pożyczkę? jesli tak to prosze o namiary na taka. Musze pilnie zdobyc te pieniadze, bardzo prosze o odpowiedz w tej kwestii pozdrawiam
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 17:50
Taką pożyczkę dostaniesz w każdym parabanku. Niestety nie powiem Ci w którym konkretnie są najlepsze warunki. Nigdy nie korzystałem z tego typu pożyczek. Głównie ze względu na bardzo duże oprocentowanie. Niestety parabanki są Twoją jedyną szansą. Bez umowy żaden bank ci nie udzieli kredytu.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
Beata17

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 8:13
no co Ty, tylko nie parabanki maja tam bardzo wysokie oprocentowanie, szkoda kasy na to, będziesz musiała więcej oddawać niż wezmiesz.Myślę, że jako osoba bezrobotna nie otrzymasz kredytu ani pożyczki. Potrzebne jest stałe źródło dochodów. Kiedyś brałam kredyt w eurobanku. Miałam umowę na czas określony i tylko na taki okres, na jaki miałam umowę, mogłam dostać kredyt.
Cytuj
Daro

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 10:16
może byc bardzo ciężko. A jak dużą chcesz wiązać kwote?Wiesz że patrząc na Ciebie jak osobę bezrobotna i raczej na pewno nie dostaniesz kredytu ile wogole dostaniesz jakikolwiek, niestety osoby bezrobotne maja bardzo ograniczone mozliwosci kredytowe
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 10:55
Wydaje mi się, że możesz liczyć jedynie na pożyczkę w jakimś parabanku, chociaż z tym też może być ciężko. Może zastaw coś w lombardzie? Jeśli masz coś cennego możesz dostać całkiem sporą gotówkę. A nikt z rodziny nie może pożyczyć Ci pieniędzy? Dla ciebie to byłoby najlepsze wyjście.
Cytuj
Eliza2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 11:53
Od parabanków to uciekaj jak najdalej. Lepiej właśnie jak zastawisz cos w lombardzie albo pożyczysz od rodziny.Bo w tych parabankach maja takie oprocentowanie ze głowa mała do tego trzeba spłacać raty co tydzień a jak jesteś bezrobotna to i z tym będzie Ci przecież ciężko.Wziąć jest łatwo gorzej jest to później spłacać.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 15:37
Racja. Lepiej pożycz kasę od rodziny. Będzie ci łatwiej oddać. Parabanki mają bardzo wysokie odsetki i każą sobie płacić co tydzień. Owszem można trafić na przedstawiciela, który zgodzi się na raty np. co dwa tygodnie ale to rzadkość i raczej bym na to nie liczyła.
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 18:08
Nie sądzę by w twojej sytuacji było ci łatwo uzyskać pożyczkę. Nawet jeśli jakiś parabank da ci chwilówkę to musisz się liczyć z tym, że nie będziesz miał z czego spłacać. Rozumiem, że potrzebujesz pieniędzy na coś bardzo ważnego. Myślałeś o tym by iść do opieki społecznej poprosić o pomoc?
Cytuj
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 18:24
W takiej sytuacji jak ty to tylko od znajomych możesz uzyskać pomoc .W opiece społecznej też patrzą na dochody i nie sądzę aby ciągle chcieli dawać zapomogi .A jeśli się zdecydujesz na parabank to zastanów się czy będziesz miała za co spłacać co tygodniowe raty .
Cytuj
Kryjna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 23:27
A no własnie, jak pożyczka w parabanku to trzeba też mieć za co spłacać. Bo co Ci po tym że weźmiesz taka pożyczkę po czym po tygodniu czy dwóch przyjedzie do Ciebie Pan czy Pani i bedą czekać na pieniadze z pierwszej raty. Tam nie jest tak że płacisz raz w miesiącu, oni co tydzien się przypominają.
Cytuj
Odpowiedź