• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co z kontem w BZ WBK

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Vitalena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 0:36
Witam
Zastanawiam sie nad założeniem konta w BZ WBK.Niby z folderu reklamowego wszystko fajnie wygląda.Ale jak jest z obsługa telefoniczną,internetową,kartą do konta osobistego?Są lojalni czy olewają sprawę jak już "złapią "klienta?Ma ktoś może tam konto?Napiszcie co sądzicie o tym banku?
Z góry dziękuję
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 7:37
Mam konto w WBK-u od ponad pięciu lat i nie narzekam:) Gdy idę wpłacić lub wypłacić pieniądze obsługa jest zawsze bardzo miła i pomocna. Raz zablokowałam sobie dostęp do konta przez internet i Pani przez telefon szybko pomogła mi go odzyskać. Poza tym ciągle wyskakują z nowymi ofertami:) Ostatnio proponowali mi kartę kredytową i kredyt gotówkowy:)
Cytuj
goyko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 12:44
Nigdy nie miałem styczności z WBK-iem ale słyszałem, że są w porządku. Mój brat ma u nich konto i w sumie nie narzeka. Miał tylko problemy z kredytem na początku. Nie chcieli mu pożyczyć 3000 złotych bo niby zdolności nie miał. Później sami zadzwonili do niego z ofertą kredytową.
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 13:46
Posiadam konto w WBK-u od kilku lat i myślę, że ze spokojem możesz założyć tam konto. Obsługa jest miła i zawsze chętnie służą pomocą. Do tej pory jeszcze mnie nie zawiedli. Z pewnością nie olewają klientów jak już ich "złapią". Z kredytem u nich też nie ma większych problemów. Jedyne na czym się zawiodłam w tym baku to, to że nie przystąpili do MdM.
Cytuj
AdriannA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 16:38
na internecie to nie ma za ciekawych opinii ten bank ale podobno to przez konkurencje w innym banku. Musza być dobrzy skoro inny bank tak walczy by ich oczernić. Ja nie miałam z nimi styczności ale moi znajomi mają tam konto i mówią że warunki sa bardzo dobre.
Cytuj
Angelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 17:52
ja też się sporo an temat tego banku nasłuchałam. Dlatego też zrezygnowałam z pójścia tam całkowicie. U nas nawet nie dawno otworzyli swój punk, ludzi sporo u nich widać więc może coś w tym jest że ktoś im robi nie pozytywną reklamę specjalnie.
Cytuj
greta44

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 20:12
Uważam że ten bank cieszy się nieciekawą opinią ,też wiele się naczytałam .Prawdopodobnie głównym powodem jest złe podejście do klienta.Oraz warunki jakie oferują podobno są nie ciekawe .Ale najlepiej jest przejść się do ich placówki i będziesz wszystko dokładnie wiedziała .
Cytuj
ewelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 23:43
A u nas na szczęście ich nie ma. jak czytałam ostatnio opinie na ich temat w internecie to włos mi stawał na głowie. Nie sądziłam że sa banki które tak pozytywnie przedstawiają sie w telewizji a jak sie do nich przychodzi osobiście to tak potrafi potraktować ludzi.
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 8:20
W opinie w internecie nie warto wierzyć. Wiadomo o tym od dawna. Lepiej na własnej skórze się przekonać jak jest w danym banku. Ja mam konto w WBK-u i jest ok. Czasami są u nich takie kolejki, że przez godzinę trzeba stać by dopchać się do bankomatu lub do stanowiska w banku.
Cytuj
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 21:33
No niby warto przekonać sie na własnej skórze, ale jak np ktoś Cie przed danym bankiem ostrzega bo sam zawierając z nim jakaś umowę nieźle sie wpakował to chyba nie warto wchodzi w to samo co tamta osoba i an tym stracić. Wiem ze te opinie z internetu nie zawsze są prawdziwe ale wydaje mi sie że jakieś ziarenko prawdy w tym musi być.
Cytuj
Odpowiedź