• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co z kontem w BZ WBK

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
dzejkop

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 18:06
Tak poczytaj na internecie opinie ale do końca nie sugeruj się nimi .Przecież nie zawsze wina stoi po stronie banku czasami winni są klienci .Przecież jak zakładasz konto jesteś informowana o kosztach i wyrażasz na nie zgodę ,to po co mieć później pretensje .Najlepiej jak sama się dogadasz z bankiem i będziesz najlepiej wiedziała .
Cytuj
Landolina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 20:44
No tak tylko czasami tak jest że opinie są złe my myślimy że jest dobrze i decydujemy sie na jakaś usługę a później okazuje sie że ludzie którzy wypowiadali sie na internecie mieli racje a Ty przez swoj upór bo wpakowałeś sie w niezłe bagno.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 14:08
Vitalena napisał
Witam
Zastanawiam sie nad założeniem konta w BZ WBK.Niby z folderu reklamowego wszystko fajnie wygląda.Ale jak jest z obsługa telefoniczną,internetową,kartą do konta osobistego?Są lojalni czy olewają sprawę jak już "złapią "klienta?Ma ktoś może tam konto?Napiszcie co sądzicie o tym banku?
Z góry dziękuję


Z reguły te banki, mają dobrą obsługę telefoniczną. Ja korzystałam już z usług Mbank i Gettin i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby ktoś mi nie pomógł. Podejrzewam, że z tym bankiem będzie podobnie.
Cytuj
Odpowiedź