• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
1 osoba przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczka w SKOKU

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Jolka20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 14:25
Jak ja usłyszałam ze moja mama płaci rachunki w skoku to byłam taka zdziwiona. Nie sądziłam że można płacić tam rachunki, teraz ja mam coś do zapłacenia to też idę i płace podając mamy nazwisko. Nie muszę wtedy płacić tak wielkich opłat jak np na poczcie. Bo tam to już nie wiedzą ile za co liczyć.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.6.2014 22:02
Hej:) Udało mi się wyjaśnić sprawę z BIK od ręki i już nie jestem na liście:) W skoku dostałam pożyczkę bez problemu. Chcieli mi pożyczyć więcej niż potrzebowałam:) Wyliczyli mi całkiem niezłą zdolność kredytową. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za rady i bardzo się cieszę, że udało mi się wszystko wyjaśnić;)
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:07
Fajnie ze Ci sie udało, ja sie teraz zastanawiam czy nie zdecydować sie na kredyt w Skoku na remont mieszkania, idzie lato wiec można było by coś powymieniać i może troche odświeżyć ściany. Tylko nie jestem pewna czy uda mi sie załatwić kredyt.
Cytuj
Tancereczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 23:08
Na Twoim miejscu bym sie zdecydowała. Jeśli tylko oferta z której chcesz skorzystać jest opłacalna to składaj papiery i już. Bo i tak chwile na decyzje musisz poczekać. A teraz mają być ładne pogody wiec na remont idealnie.
Cytuj
Arturro

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 17:29
Jak to w ogóle jest z tymi SKOKami - bo wiem że skrót oznacza Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo - Kredytowa, ale zawsze wydawało mi się, że nie jest to bank, ale też nie taki parabank jak Provident. Na jakiej zasadzie działa i co w takim razie wyróżnia tę instytucję, że w przeciwieństwie do parabanków wszyscy ją polecają?
Cytuj
Chwile ulotne jak ulotka...
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2014 9:09
Arturro napisał
Jak to w ogóle jest z tymi SKOKami - bo wiem że skrót oznacza Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo - Kredytowa, ale zawsze wydawało mi się, że nie jest to bank, ale też nie taki parabank jak Provident. Na jakiej zasadzie działa i co w takim razie wyróżnia tę instytucję, że w przeciwieństwie do parabanków wszyscy ją polecają?
Na odobnej jak banki, tylko tu musisz byc czlonkiem i tym smaym wplacic na starcie jak sie zapisujesz jakas tam skladke, potem to w sumie juz jak w bankach. Pozyczki, lokaty, konta, bankomaty.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 15:31
SKOKI to normalne instytucje finansowe, ja bym sie nie bal brać tam kredytu czy lokować pieniędzy.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 10:27
Chyba wszystkie banki sprawdzają taką historię i obawiam się, że dla banków możesz być po prostu niewiarygodnym kredytobiorcą. Więc odpowiadając na Twoje pytanie SKOK najprawdopodobniej również sprawdzi.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 17:29
jozek napisał
SKOKI to normalne instytucje finansowe, ja bym sie nie bal brać tam kredytu czy lokować pieniędzy.


SKOKI są dużo bardziej bezpieczne niż parabanki bo nad tą bandą to chyba nikt kontroli nie ma? Chyba, że się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 10:04
kostka napisał
jozek napisał
SKOKI to normalne instytucje finansowe, ja bym sie nie bal brać tam kredytu czy lokować pieniędzy.


SKOKI są dużo bardziej bezpieczne niż parabanki bo nad tą bandą to chyba nikt kontroli nie ma? Chyba, że się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu.
Tak. SKOKi podlegaja kontroli KNF. Komisja Nadzoru Finansowego ma zatwierdzać wzorce umów między kasą a Kasą Krajową, może nakazać kasie zmianę lub rozwiązanie umowy outsourcingu itd.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź