• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt 0 proc.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.2.2015 18:04
Gość napisał
Nie ma kredytow 0 proc. Bank musi na czyms zarabiac. A jesli chodzi o pozyczki chilowki, to tam placisz za kazdy dzien zwloki kupe kasy. A poza tym przy podpisaniu umowy otwierasz sobie u nich jakby konto, z ktorego pozyczasz kiedy chcesz i ludzie sie zwyczajnie od tego uzalezniaja. Bo maja dostep do kasy kiedy chca.

Działa to na takiej zasadzie? Czyli wiele osób zadłużą się jeszcze bardziej.
Często sklepy rtv i agd oferują raty 0%.Warto jest dokładnie czytać regularmin. Oprocentowanie jest rzeczywiście 0% ale jedynie wtedy kiedy spłacamy to w terminie.
Jesli chodziaż o dzień przekroczymy to naliczają nam niemałe oprocentowanie. Często banki robią taki przekręt,ze datę ostatniej raty wpisują po tym terminie.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

5.2.2015 22:40
1. nie można dowolnie określać oprocentowania kredytu przeterminowanego
2.data ostatniej raty po jakim terminie? dostajesz harmonogram i masz się go trzymać!

nie ma znaczenia czy kredyt był na 0% czy na 12% (obecnie max), po przekroczeniu terminu dodatkowe odsetki, koszty monitów, telefony itp...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.2.2015 8:25
Robert sama jakiś czas temu brałam raty w sklepie Euro. 0% pod warunkiem ,że spłacisz raty do 6 miesięcy od wzięcia. Poinformowała mnie o tym pani sprzedająca.
Oczywiście przyszły do mnie druczki spłaty na 24 miesiące. Wtedy byłoby oprocentowanie 20%.
Druczki poszły do śmieci.
A my regularnie spłacaliśmy w ciągu 6 miesięcy aby nie płacić oprocentowania. To specjalny wybieg banku. Może ktoś jednak zdecyduje się na tę spłatę w ciągu tych dwóch lat?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

13.2.2015 11:21
Tutaj jeszcze pare słów o tym dlaczego nie warto ufac takim ofertom (oczywiście są wyjątki)
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.2.2015 11:34
Czy w takim razie znacie może przypadki kredytów 0%, które mają dobrą ofertę? :)
Czy jest taki wyjątek na rynku?
Bo ja jeszcze o nich nie słyszałam.
Cytuj
Krzysztof RzymskiDoradca Kredytowy KMR

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 411 razy

Wyślij wiadomość

16.2.2015 11:21
W latach 90 - tych ubiegłego wieku stworzyłem i wprowadziłem razem z moim bankiem i autoryzowanym dealerem marki Fiat, prawdopodobnie pierwszy w Polsce kredyt 0%. Prawdziwe zero, bez prowizji bez ubezpieczeń. Był to kredyt na zakup samochodów (dokładnie na Fiaty UNO dla szkół nauki jazdy).
Cytuj
Krzysztof Rzymski
Niezależny Doradca Kredytowy KMR
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.2.2015 11:23
Krzysztof Rzymski napisał
W latach 90 - tych ubiegłego wieku stworzyłem i wprowadziłem razem z moim bankiem i autoryzowanym dealerem marki Fiat, prawdopodobnie pierwszy w Polsce kredyt 0%. Prawdziwe zero, bez prowizji bez ubezpieczeń. Był to kredyt na zakup samochodów (dokładnie na Fiaty UNO dla szkół nauki jazdy).

Rozumiem,że wtedy musiało być na niego bardzo duże wzięcie? Diler pewnie również sporo zarobił. Czy z kredytu mogły korzystać jedynie szkoły jazdy? Czy był możliwy do wzięcia również dla zwykłych osób z ulicy?
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2015 10:20
Krzysztof Rzymski napisał
W latach 90 - tych ubiegłego wieku stworzyłem i wprowadziłem razem z moim bankiem i autoryzowanym dealerem marki Fiat, prawdopodobnie pierwszy w Polsce kredyt 0%. Prawdziwe zero, bez prowizji bez ubezpieczeń. Był to kredyt na zakup samochodów (dokładnie na Fiaty UNO dla szkół nauki jazdy).
Ciekawa inicjatywa. w sumie wlasnie ostatnio natknąłem sie, zę fiat ma nadl swoj bank, co bylo ciekawe, bo nigdy bym nie przypuszczal:) taka ciekawostka http://www.fcabank.pl/index.php/o-nas
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.2.2015 10:27
Krzysztof Rzymski napisał
W latach 90 - tych ubiegłego wieku stworzyłem i wprowadziłem razem z moim bankiem i autoryzowanym dealerem marki Fiat, prawdopodobnie pierwszy w Polsce kredyt 0%. Prawdziwe zero, bez prowizji bez ubezpieczeń. Był to kredyt na zakup samochodów (dokładnie na Fiaty UNO dla szkół nauki jazdy).


ciekawe na jaki okres był ten kredyt, wtedy inflacja była znacznie wyższa niż obecnie...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Krzysztof RzymskiDoradca Kredytowy KMR

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 411 razy

Wyślij wiadomość

17.2.2015 11:09
Robert Sierant napisał
Krzysztof Rzymski napisał
W latach 90 - tych ubiegłego wieku stworzyłem i wprowadziłem razem z moim bankiem i autoryzowanym dealerem marki Fiat, prawdopodobnie pierwszy w Polsce kredyt 0%. Prawdziwe zero, bez prowizji bez ubezpieczeń. Był to kredyt na zakup samochodów (dokładnie na Fiaty UNO dla szkół nauki jazdy).


ciekawe na jaki okres był ten kredyt, wtedy inflacja była znacznie wyższa niż obecnie...


Kredyt był na 12 miesięcy, cena samochodu to jeśli pamiętam ok. 22 tys. zł, rata wynosiła ok. 1 800 zł, popyt był duży ponieważ egzamin zdawało się na UNO, więc każdy chciał kształcić się własnie na tym modelu
Cytuj
Krzysztof Rzymski
Niezależny Doradca Kredytowy KMR
Odpowiedź