• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto osobiste w mBanku. Co sądzicie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

4.3.2015 22:35
Jak by ktoś wątpił w autentyczność to potwierdzam, że wszystko ok. Dzisiaj odebrałem pendrive
Cytuj
winka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 8:33
Ja obecnie mam konto w mbanku. Jestem zadowolona.Darmowe przelewy do innych banków, na czym mi zresztą najbardziej zależało jak zakładałam tam konto.
Co mi się nie podoba? Głupi interfejs. Jakieś krzykliwe kolory, jest dość skomplikowany,
Plus głupi system nagród. Czy naprawdę banki traktują nas jak głupie dzieci,że muszą bawić się w takie rzeczy?
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 8:53
winka napisał
Ja obecnie mam konto w mbanku. Jestem zadowolona.Darmowe przelewy do innych banków, na czym mi zresztą najbardziej zależało jak zakładałam tam konto.
Co mi się nie podoba? Głupi interfejs. Jakieś krzykliwe kolory, jest dość skomplikowany,
Plus głupi system nagród. Czy naprawdę banki traktują nas jak głupie dzieci,że muszą bawić się w takie rzeczy?
Oj ludzie lubia cos dostac, wybrac. Chociazby długopis. Spece od marketingu to doskonale wiedzą :)
Cytuj
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 9:33
Szkoda, że już mam konto w mbanku, bo chętnie założył za pendrive'a. Szczególnie, jeśli to pendrive z usb 3.0.
O koncie mogę powiedzieć tyle, że jest faktycznie darmowe. Płaci się chyba tylko za przelewy Sepa i te drugie szybkie, a normalne są darmowe.
No i karta do konta też jest za darmo, jeśli się w miesiącu zapłaci nią na kwotę 100 czy 150 złotych. Jeśli nie, to płaci się chyba 5 złotych.
A interfejs jednym pasuje, a innym nie. Sam bałem się przejść na nowy wygląd, ale jak w końcu przeszedłem, to okazało się, że nie ma się czego bać, bo jest całkiem przyjazny i intuicyjny. Łatwo mi się było przestawić. Na nagrody już w ogóle nie zwracam uwagi.
Za to mbank nie podoba mi się ze względu na częste zmiany regulaminu. Wstyd się przyznać, ale nie zawsze je nawet czytam.
Cytuj
OlafLub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.3.2015 15:52
Faustyn napisał

Za to mbank nie podoba mi się ze względu na częste zmiany regulaminu. Wstyd się przyznać, ale nie zawsze je nawet czytam.


O, to bardzo mądre. A innych umów też nie czytasz czy tylko do regulaminów się ograniczasz?
A potem będzie narzekanie, że banki oszukują klientów i w ogóle są podłe, źle ludzi traktują itd.
Tak jak biedni frankowicze nie wiedzieli, w co się pakują i teraz ich banki oszukały i Szwajcaria ich oszukała, kurde, wszyscy ich oszukują.
Nie wiem, jak do pewnych spraw, szczególnie tych dotyczących finansow można podchodzić tak lekkomyślnie, jak pan powyżej!
Cytuj
Odpowiedź