• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto osobiste w mBanku. Co sądzicie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.1.2015 15:03
Hej!
Dowiedziałem się dzisiaj, że zakładając konto w mBanku przez tą stronę http://pendrivezakonto.com/ dostanie się w prezencie pendriva 32GB. Czy ktoś z was korzystał już z tej promocji? Ja zastanawiam się nad skorzystaniem z tego bo pendrive zawsze się przyda a konto w mBanku już od dawna za mną chodzi. Z tego co wiem jest w 100% darmowe i mają ciekawe oferty dla swoich klientów, nie to co mój obecny bank. Co sądzicie o tej ofercie?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

10.1.2015 21:04
Osobiście nie wiem jak działa konto mBanku i czy można je polecić. Zastanawia mnie jedno. Ile kosztuje taki pendrive? 20, 30zł? Nie uważam, aby był to wystarczający powód do zakładania konta:)
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

10.1.2015 23:16
Łukasz, to spamer/troll.

Gdzie jest moderator?
Wypowiedź została zmieniona przez: Robert Sierant 11.1.2015 23:02
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

11.1.2015 7:59
Czemu spamer? Jest pyt. o produkt. quote author=Robert Sierant]Łukasz to spamer/troll.

Gdzie jest moderator?[/quote]Treść wiadomości
Cytuj
Plozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.1.2015 6:10
Osobiście mam konto w mbanku już od kilku lat i jestem zadowolony ponieważ prowadzenie jest całkowicie darmowe. Również wygodne wypłaty z bankomatów Euronetu oraz darmowe i szybkie przelewy internetowe.
Co do tego pendriva ... Radzę wczytać się w regulamin banku czy aby ilość tych prezentów nie jest ograniczona i nie zostaną przyznane wyłącznie tym najszybszym.
W zasadzie to takie praktyki w bankach są bardzo częste.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.1.2015 8:08
Plozek napisał
Osobiście mam konto w mbanku już od kilku lat i jestem zadowolony ponieważ prowadzenie jest całkowicie darmowe. Również wygodne wypłaty z bankomatów Euronetu oraz darmowe i szybkie przelewy internetowe.
Co do tego pendriva ... Radzę wczytać się w regulamin banku czy aby ilość tych prezentów nie jest ograniczona i nie zostaną przyznane wyłącznie tym najszybszym.
W zasadzie to takie praktyki w bankach są bardzo częste.
Tak jak bylo ze sławnymi tabketami w BNP Paribas :D
Cytuj
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.1.2015 11:00
Gość napisał
Plozek napisał
Osobiście mam konto w mbanku już od kilku lat i jestem zadowolony ponieważ prowadzenie jest całkowicie darmowe. Również wygodne wypłaty z bankomatów Euronetu oraz darmowe i szybkie przelewy internetowe.
Co do tego pendriva ... Radzę wczytać się w regulamin banku czy aby ilość tych prezentów nie jest ograniczona i nie zostaną przyznane wyłącznie tym najszybszym.
W zasadzie to takie praktyki w bankach są bardzo częste.
Tak jak bylo ze sławnymi tabketami w BNP Paribas :D

Haha no dokładnie ale wiesz,że chyba te tablety zostały w końcu wysłane do tych co założyli konto?
Ludzie zrobili burdel na wykopie. Założyli temat, który był intensywnie komentowany. BNP Paribas zobaczył i w końcu dał tablety. Tyle,że kwas pozostał.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2015 15:34
Limana napisał
Gość napisał
Plozek napisał
Osobiście mam konto w mbanku już od kilku lat i jestem zadowolony ponieważ prowadzenie jest całkowicie darmowe. Również wygodne wypłaty z bankomatów Euronetu oraz darmowe i szybkie przelewy internetowe.
Co do tego pendriva ... Radzę wczytać się w regulamin banku czy aby ilość tych prezentów nie jest ograniczona i nie zostaną przyznane wyłącznie tym najszybszym.
W zasadzie to takie praktyki w bankach są bardzo częste.
Tak jak bylo ze sławnymi tabketami w BNP Paribas :D

Haha no dokładnie ale wiesz,że chyba te tablety zostały w końcu wysłane do tych co założyli konto?
Ludzie zrobili burdel na wykopie. Założyli temat, który był intensywnie komentowany. BNP Paribas zobaczył i w końcu dał tablety. Tyle,że kwas pozostał.
Tak, dostali. Już na drugi dzień jakiś pan prezes przyznał się do błędu i braku ścisłe określonych w regulaminie zasad. Ale ogólnie to sciema z tymi promocjami i gra nie warta swieczki.
Cytuj
pendrivezakonto

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.1.2015 18:52
lzalewski napisał
Osobiście nie wiem jak działa konto mBanku i czy można je polecić. Zastanawia mnie jedno. Ile kosztuje taki pendrive? 20, 30zł? Nie uważam, aby był to wystarczający powód do zakładania konta:)


Witam. Ta promocja jest kierowana przede wszystkim do osób które chcą złożyć konto w mBanku. U nas mogą przy okazji zgarnąć pendrive'a. Nikt nie każe zakładać kont tylko po to żeby go otrzymać. Jeżeli Pan mówi że pendrive'a z usb 3.0 można dostać za 20zł to proszę mi powiedzieć gdzie z chęcią kupię kilkadziesiąt sztuk. Nawet jakby ten pendrive kosztował 1zł to i tak dostaje się więcej niż daje bank za założenie konta.
Cytuj
pendrivezakonto

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.1.2015 18:56
Plozek napisał
Osobiście mam konto w mbanku już od kilku lat i jestem zadowolony ponieważ prowadzenie jest całkowicie darmowe. Również wygodne wypłaty z bankomatów Euronetu oraz darmowe i szybkie przelewy internetowe.
Co do tego pendriva ... Radzę wczytać się w regulamin banku czy aby ilość tych prezentów nie jest ograniczona i nie zostaną przyznane wyłącznie tym najszybszym.
W zasadzie to takie praktyki w bankach są bardzo częste.

Ta promocja nie jest organizowana przez mBank tylko przez nas czyli partnera. Ilość prezentów nie jest ograniczona. Każdy kto założy konto dostanie pendrive'a. Promocja jest skierowana do osób nie posiadających i nigdy wcześniej nie wnioskujących o indywidualny bądź firmowy rachunek w banku mBank.
Cytuj
Odpowiedź