• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Usługi bankowe t-mobile

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Manana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 20:55
Witam,
jak wiadomo t-moblie oprócz tego że świadczy usługi telefoniczne, postanowiło dodatkowo "zaszaleć" i przedstawić swoim klientom usługi bankowe. Nie powiem bo bardzo mnie to zainteresowało. Teraz chciałabym sie dowiedzieć czy ktoś z was korzysta już z tych usług? Warto sie w coś takiego bawić? Bo szczerze mówiąc jestem ciekawa czy operator komórkowy sprawdza sie jako bank.
Cytuj
Józio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 21:52
Słyszałem o tym że T-Moblie świadczy usługi bankowe .Podobno przy terminowym spłacaniu kredytu przez 24 miesiące otrzymujemy 500 złotych premie .Ale co do całej oferty to nie ma pojęcia jakie odsetki proponują .Chętnie bym się dowiedział czegoś więcej na temat tego banku, być może maja atrakcyjne oferty .
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 7:12
Ciekawa opcja:) Nawet nie wiedziałem, że T-mobile ma bank! Na pewno przejdę się do nich i zapytam o ofertę. Myślicie, że mają jakieś specjalne oferty dla stałych klientów? Ja mam u nich telefon od 5 lat... i przydałby mi się teraz kredyt na samochód.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 8:46
T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank jest nową marką obecną na rynku od około miesiąca. Zastąpiła markę Alior Sync. Pisalismy o tym : http://www.comperia.pl/newsy/13998-korzystaj-z-t-mobile-uslug-bankowych.html
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Agata7

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 9:29
To być może jak funkcjonują od miesiąca to mają korzystne oferty kredytowe.Czy ktoś może korzystał z ich usług i wie na jakich zasadach udzielają kredytów na przykład na samochód .Czy składając wniosek sprawdzają zdolność kredytową ,żądają zaświadczeni o dochodach oraz kontrolują system BIK?
Cytuj
Elka729

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 14:57
Ja myślałam że oni mają tylko usługi bankowe typu przelewy a tu jeszcze dodatkowo można wziąć u nich kredyt? według mnie jak już mieli telefonie komórkową to bez sensu jest barć sie jeszcze za bankowe usługi. Coś wydaje mi sie że teraz i te usługi bankowe i telefonia trochę się popsuja bo chcą za dużo robić.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 16:30
Elka możesz mieć rację ale najlepiej poczekać i zobaczyć jak wszystko się rozwinie. Mi się wydaje, że T-mobile sobie poradzi. Są na naszym rynku jedną z najdłużej działających sieci (mówię o Erze) i co chwilę wyskakują z ciekawszymi promocjami. Agata7 myślę, że ludzie na początku będą sceptycznie nastawieni do kredytów w T-mobile. Poza tym na pewno sprawdzają zdolność kredytową.
Cytuj
Patrycja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 21:23
jakoś mi sie to ze sobą nie klei. T-mobile i kredyty? Ja wychodzę z założenia że jeśli jakaś firma jest operatorem sieci komórkowej to powinna nią zostać a nie bawić się w dodatkowe propozycje w ogóle nie związane z tym co wcześniej proponowali. To takie rzucenie sie na głęboką wode.
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 19:44
Zgadzam się z Tobą. Na telefonach i tak wystarczająco zarabiają. Po co pchają się jeszcze w bankowość? Myślę, że po jakimś czasie to wszystko im się pomiesza i wyjdzie z tego niezłe bagno, a ci którzy dali się na to nabrać z pewnością pożałują.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 17:35
Mam mieszane uczucia co do T-mobile jako banku. Sama pewnie nie zaryzykowałabym zakładania u nich konta ani tym bardziej brania kredytu. Mam swoje zaufane banki. Jednak jeśli zdobędą klientów to czemu nie? Niech sobie będą bankiem i telefonią komórkową w jednym. Mi nic do tego:)
Cytuj
Odpowiedź