• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Usługi bankowe t-mobile

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 20:20
A to ja dopiero dzisiaj sie dowiedziałam ze plus też ma usługi bankowe, ktoś wie o tym, coś więcej? Tak mi cos w głowie świta że chyab w tamtym roku reklamowali to w telewizji ale całkowicie o tym zapomniałam dopóki nie dostałam paszportu plusa czy cos takiego.
Cytuj
goyko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 15:48
Ja też dzisiaj się dowiedziałem, że plus ma bank:) Dzwoniłem do biura obsługi a tam każą mi wybrać czy chcę się połączyć z bankiem, paszportem plusa czy z działem z telefonami. Od razu się rozłączyłem bo nie wiedziałem gdzie się dodzwoniłem:D Dopiero brat mi powiedział, że mają bank i mam nie panikować;)
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 18:36
Ha ha ha:) Również nie miałam pojęcia, że plus poszedł w ślady T-mobile i otworzył bank. Konkurencja nie śpi:) Teraz tylko czekać aż w ich ślady pójdzie Play. Pytanie tylko czy ktokolwiek będzie chciał korzystać z ich usług. Ja jakoś nie jestem przekonana do banku połączonego z siecią komórkową. Dziwne to trochę.
Cytuj
Daro

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 10:14
Dla mnie to też dziwne. telefonia komórkowa to telefonia a bank to bank. Moim zdaniem nie ma sensu tego łączyć. Nie wiem po co te wszystkie firmy pchają sie w te usługi bankowe. Przecież ludzie i tak wolą zaufać firmą typowo bankowym wątpię żeby sporo ludzi przeszło do tych "banków telefonicznych."
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 15:34
Ja raczej nie zostanę klientką żadnego z tych banków. Jakoś mnie nie przekonują. Mój mąż twierdzi, ze wymyślam i fajni jest mieć wszystko pod ręką. Ja jednak obawiam się, że prędzej czy późnij pogubią się w tym wszystkim i ci którzy się przenieśli na pewno na tym nie skorzystają.
Cytuj
Kryjna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 23:25
też wychodze z takiego założenia. Dla mnie bank to ma być bank a nie telefonia komórkowa. Dobre jest to ze chcą wyjść klientom na przeciw im potrzebom i ułatwić życie ale mam wrażanie że te wszystkie telefonie szybko pogubią sie w prowadzeniu usług abnkwych
Cytuj
tynusia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 18:11
Wiecie to jest też tak że na rynku operatorów telefonii komórkowej zrobiła się spora konkurencja i taki operator jak plus nie ma co zaoferować już swoim klientom wiec wpadł na pomysł usług bankowych. Wydaje mi się że kilka osób poszło na to chociaż by zobaczyć jak wywiązują się z tych usług.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 11:36
Renata Grochowska napisał
T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank jest nową marką obecną na rynku od około miesiąca. Zastąpiła markę Alior Sync. Pisalismy o tym : http://www.comperia.pl/newsy/13998-korzystaj-z-t-mobile-uslug-bankowych.html


Gdzieś przegapiłam ten artykuł. Dopiero teraz od Was dowiedziałam, że T-Mobile również tak jak i plus wziął się za usługi bankowe. Ja nie wiem wszyscy nagle chcą się zamieniać w banki. Co tam można konto założyć czy kredyt wziąć?
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 13:21
kostka napisał
Renata Grochowska napisał
T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank jest nową marką obecną na rynku od około miesiąca. Zastąpiła markę Alior Sync. Pisalismy o tym : http://www.comperia.pl/newsy/13998-korzystaj-z-t-mobile-uslug-bankowych.html


Gdzieś przegapiłam ten artykuł. Dopiero teraz od Was dowiedziałam, że T-Mobile również tak jak i plus wziął się za usługi bankowe. Ja nie wiem wszyscy nagle chcą się zamieniać w banki. Co tam można konto założyć czy kredyt wziąć?
maja pelna oferte, tak jak mial alior sync, niezle darmowe konto podobno jest
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 15:24
Nessa napisał
A to ja dopiero dzisiaj sie dowiedziałam ze plus też ma usługi bankowe, ktoś wie o tym, coś więcej? Tak mi cos w głowie świta że chyab w tamtym roku reklamowali to w telewizji ale całkowicie o tym zapomniałam dopóki nie dostałam paszportu plusa czy cos takiego.


Tak plus to się reklamuje tak nachalnie, że szok. A jest to w ogóle dobry bank? Bo ja bym raczej nie zaufała im ale t-mobile też nie. W ogóle telefonia komórkowa staje się nagle bankiem, nieee. To nie dla mnie.
Cytuj
Odpowiedź