• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Chwilówka na dowód

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 21:09
Wydaje mi sie że dionizy albo dodał za dużo zer albo ne potrzebnie ten tysiac na końcu. Bo jak tak to to jest przecież kolosalna suma. I nawet jakby miał nie wiem jak wielka zdolność kredytową to wątpię żeby dostał taka gotówkę, tym bardziej an dowód :P
Cytuj
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 10:03
No kwota jest nie mała ale to chyba pomyłka .A nawet jeśli nie to jeżeli szef nie udzieli Ci takiej pożyczki to co dopiero banki jak nawet nie jesteś zarejestrowany i nie posiadasz żadnej zdolności kredytowej .Niestety takiej kwoty to chyba nawet chwilówka Ci nie pożyczy , bo to ogromna suma ile Ty byś musiał im oddać .
Cytuj
Kajkaku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 14:14
Na pewno nastąpiła pomyłka z tą suma ale jak by odjąć zera to masz szanse na chwilówkę .Tylko te odsetki ale niestety musisz się liczyć z nimi .W banku to nawet nie próbuj , jak nie pracujesz i nie posiadasz dokumentu o dochodach to nawet z tobą nie będą chcieli gadać .
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 12:09
Hej, osobiście spotkałam się z ofertami normalnych banków, w których można wziąć pożyczkę do 2000 zł na oświadczenie. Nie wiem niestety czy to aktualne, czy może trzeba mieć jakąś historię kredytową. A w providenty bym się nie bawiła jak mówią poprzednicy. Weźmiesz 1000, spłacisz 3000.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.8.2014 13:41
Absolutnie nie dajcie sie nabrac na te "oferty". Chwilowki sa po to, zeby naciagac ludzi i tyle.
Cytuj
mar11

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2014 14:13
Nie wiem czy są oferty brania kredytów tylko na dowód, ale jak mówią inni nie warto brać kredytu w parabankach czy w innych tego typach instytucjach, jeżeli jest to 1000 zł to może popytaj wśród znajomych czy ktoś nie mógł by Ci pożyczyć takiej kwoty. Bo jak tu inni pisali w parabankach weźmiesz tysiąc a spłacisz raz albo dwa razy tyle czy warto myślę że nie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.12.2014 12:40
Szybka i wygodna pożyczka nawet do 5000 zł.
Udzielamy kredytów pozabankowych bez BIK. W swojej ofercie mamy szeroki wachlarz kredytów: gotówkowych, hipotecznych, konsolidacyjnych oraz firmowych. Do wyboru z 15 towarzystw najtańsze ubezpieczenie.
Tel. 605544550
Cytuj
Odpowiedź