• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Chwilówka na dowód

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Dionizy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 18:52
Witam serdecznie
, mam 23 lata, bardzo poważanie zastanawiam sie nad kredytem lub jakąś pożyczką. Chciałbym się dowiedzieć czy dostanę gdzieś chwilówkę albo jakaś pożyczkę tylko na dowód, ponieważ pracuję nielegalnie czyli bez umowy, niestety pracodwaca na chwile obecną nie może mi jej zaproponować.Do wzięcia pożyczki interesowała by mnie kwota ok 1000tys zł.
Cytuj
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 19:39
1000 tys zł to jest 1mln :) chyba ze chodziło ci o 1tys :)) w chwilowce albo providencie. ale nie bierz tam pożyczek, oskubia cie i zamiast 1tys oddasz 2tys . W ogóle jest to na chwile obecna nie opłacalne no chyba że musisz mieć te pieniądze. Ale może lepiej popytaj znajomych albo rodzinę?
Cytuj
Jolka20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 19:55
Na Twoim miejscu uciekałabym od tych wszystkich chwilówek jak sie tylko da. Tym bardziej że teraz tak trąbią o tym jak wielkie odsetki taki provident sobie odciąga. Plus jakieś przedpłaty, zaliczki. Poszukaj rzeczywiście lepiej kogoś wśród znajomych lub rodziny żeby pożyczyli Ci takie pieniadze.
Cytuj
Zyta5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 20:50
wiem jak to jest jak pracuje sie na czarno a potrzebne sa pieniądze. Moja mama miała taka sytuacje w żadnym banku nie chcieli dać jej kredytu. Niestety wtedy nie było możliwości wzięcia kredytu na dowód. Nie wiem jak to jest teraz ale kiedyś jakieś banki miały taka ofertę. Może idz lepiej popytaj. Bo jak wpakujesz sie w kredyt w jakimś parabanku to już raczej szybko z tego nie wyjdziesz.
Cytuj
Zuzulaw

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 19:41
Widzę że w twoim przypadku w grę wchodzą parabanki ,w żadnym normalnym banku nie udzielą Ci kredytu jak nie masz zaświadczenia o dochodach .Ale uważaj na kredyty w parabankach podobno mają bardzo wysokie oprocentowania , ludzie nie radzą sobie ze spłatą ,więc zastanów się czy warto .
Cytuj
Malicki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 0:26
no niestety skazany jesteś tylko i wyłącznie an te nieszczęsne parabanki, chyba ze pomyślisz jeszcze o pożyczeniu pieniędzy od znajomych. Bo wiadomo ze w tych wszystkich chwilówkach jest bardzo wysokie oprocentowanie i tam zjedzą Cie odsetki pożyczysz 1000 zł a będziesz musiał oddać 3000. Wiec to nie jest za dobry interes.
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 6:33
Parabanki naprawdę udzielają pożyczek bez sprawdzania czy ktoś pracuje? Jakoś mi się w to wierzyć nie chce. Moja znajoma brała jakiś czas temu pożyczkę w bocianie i musiała pokazać swoją umowę o pracę. Myślę, że podobnie będzie w providencie i innych parabankach.
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 16:04
Naprawdę chcesz się pakować w pożyczki w tym wieku? Jesteś młoda i wydaje mi się, że nie warto tak wcześnie komplikować sobie życia długami. Jeśli potrzebujesz pieniędzy może lepiej poproś kogoś z rodziny lub skorzystaj z lombardu? Poza tym żaden bank nie pożyczy Ci pieniędzy jeśli nie masz umowy.
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 18:21
NO niestety na dowód możesz dostać tylko pożyczki w chwilówkach. Ale jak nie masz dochodu który możesz okazać w banku to czemu chcesz się pchać w takie długi. Czym to później spłacisz? Ja wiem ze wziać taki kredyt jest łatwo, gorzej później ze spłacaniem takiego zobowiązania.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 18:58
Dokładnie. Nie pchaj się w kredyt skoro później możesz nie mieć go z czego spłacać. Zwłaszcza, że możesz liczyć tylko na pożyczkę w parabanku a u nich każdy wie jak jest. Odsetki Cię zjedzą i później będziesz żałował. Z resztą nikt ci nie pożyczy 1000tys. złotych;)
Cytuj
Odpowiedź