• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ing wprowadza zbliżaka

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 13:04
Słyszeliście o tym, że bank ING wprowadza zbliżaka? To naklejka na telefon,dzięki której będzie można płacić za zakupy. Więcej można poczytać tutaj: http://www.comperia.pl/newsy/18146-zblizak-visa-w-ofercie-ing.html będziecie korzystać z tej opcji?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 15:00
Jest to interesująca innowacja, Zbliżak VISA jest kartą płatniczą w formie naklejki na telefon. Posiadacze mogą płacić w sklepach czy nawet wypłacać pieniądze z bankomatów zbliżeniowych. Ponadto ING przygotował promocje, dzięki której do końca roku zniesione zostaną opłaty za wydanie naklejki.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 9:05
Ja wiem czy to taka innowacja, juz jest tyle opcji płacenia zbliżeniowego, ING trochę sie spóźniło. Przecież nawet Pko bp ma zegarki z możliwością płatności zbliżeniowych.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 16:42
anna napisał
Ja wiem czy to taka innowacja, juz jest tyle opcji płacenia zbliżeniowego, ING trochę sie spóźniło. Przecież nawet Pko bp ma zegarki z możliwością płatności zbliżeniowych.


Mówi się, że lepiej późno niż wcale więc może poszli po rozum do głowy, tym bardziej, że po analizie oferty banków okazuje się, że ma to praktycznie co drugi bank. Inna kwestia czy jest to bezpieczne w dobie coraz to większej cyberprzestępczości.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.10.2014 14:27
szaman napisał
anna napisał
Ja wiem czy to taka innowacja, juz jest tyle opcji płacenia zbliżeniowego, ING trochę sie spóźniło. Przecież nawet Pko bp ma zegarki z możliwością płatności zbliżeniowych.


Mówi się, że lepiej późno niż wcale więc może poszli po rozum do głowy, tym bardziej, że po analizie oferty banków okazuje się, że ma to praktycznie co drugi bank. Inna kwestia czy jest to bezpieczne w dobie coraz to większej cyberprzestępczości.
a tam zblizaki, teraz można płacić krawatem. To jest czad :D
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 11:56
Gość napisał
szaman napisał
anna napisał
Ja wiem czy to taka innowacja, juz jest tyle opcji płacenia zbliżeniowego, ING trochę sie spóźniło. Przecież nawet Pko bp ma zegarki z możliwością płatności zbliżeniowych.


Mówi się, że lepiej późno niż wcale więc może poszli po rozum do głowy, tym bardziej, że po analizie oferty banków okazuje się, że ma to praktycznie co drugi bank. Inna kwestia czy jest to bezpieczne w dobie coraz to większej cyberprzestępczości.
a tam zblizaki, teraz można płacić krawatem. To jest czad :D


No tego jeszcze nie słyszałem. Słyszałem o zegarku, bryloku, telefonie, ale o krawacie to nie. Jeszcze trochę i będą na czip wszczepiać i będzie można palcem płacić..
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 13:29
szaman napisał
Gość napisał
szaman napisał


Mówi się, że lepiej późno niż wcale więc może poszli po rozum do głowy, tym bardziej, że po analizie oferty banków okazuje się, że ma to praktycznie co drugi bank. Inna kwestia czy jest to bezpieczne w dobie coraz to większej cyberprzestępczości.
a tam zblizaki, teraz można płacić krawatem. To jest czad :D


No tego jeszcze nie słyszałem. Słyszałem o zegarku, bryloku, telefonie, ale o krawacie to nie. Jeszcze trochę i będą na czip wszczepiać i będzie można palcem płacić..
Wśród naszych ekspertów zdania na temat tego rodzaju sposobów płatności są podzielone. Kolega pokusił się nawet na wyrażenie swojej opinii, zapraszam na blog, z uśmiechem o dość poważnej sprawie i krawaciarzach :)
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 10:09
krawatem haha dobre, bardzo mi się podoba, czyli co niedługo nikogo nie bedzie dziwić że skarpetke do terminala przybliża żeby zapłacić ? :D
Cytuj
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:12
pomysł super ! natomiast co jak ci ktoś krawa obetnie albo zbliżaka weźmie? na ile to jest bezpieczne? tego nie wiadomo
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 10:20
Ostoja napisał
pomysł super ! natomiast co jak ci ktoś krawa obetnie albo zbliżaka weźmie? na ile to jest bezpieczne? tego nie wiadomo
Są pewne zabezpieczenia i przypominamy, ze w razie gdybyśmy zauważyli, że np. ukradziono nam instrument płatniczy koniecznie trzeba jak najszybciej zablokować kartę. Odsyłam Państwa do strony dotyczącej systemu zastrzegania kart. Znajda tu Państwo bardzo przydatne informacje. tutaj
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź