• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ing wprowadza zbliżaka

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:42
Ilona Maciejuk napisał
Ostoja napisał
pomysł super ! natomiast co jak ci ktoś krawa obetnie albo zbliżaka weźmie? na ile to jest bezpieczne? tego nie wiadomo
Są pewne zabezpieczenia i przypominamy, ze w razie gdybyśmy zauważyli, że np. ukradziono nam instrument płatniczy koniecznie trzeba jak najszybciej zablokować kartę. Odsyłam Państwa do strony dotyczącej systemu zastrzegania kart. Znajda tu Państwo bardzo przydatne informacje. tutaj


O wielkie dzięki, ostatnio kolega mi naopowiadał ile miał problemów gdy mu zbliżeniówkę ukradli, zanim zastrzegł to trochę czasu minęło więc ktoś kto ukradł mu kartę zdążył już fajne zakupy zrobić.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.10.2014 16:05
Dobrze, ze mozna zastrzegac gdziekolwiek i dokumenty i karty, to duzo ulatwia szczegolnie jak sie nie ma numeru czy daleko do oddzialu, albo jest sobota czy niedziela .
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2014 15:27
Zblizaki, krawaty, breloczki i inne szalenstwa. Ciekawe co bedzie nastepne.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.10.2014 14:19
A mi sie to nawet podoba. Podchodzisz i pyk. Masz zaplacone. Sprytne :D
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.10.2014 14:03
To jest dyskusyjna kwestia i taka pozostanie. Każdy może sam decydować jak chce dysponować pieniędzmi. Jezeli chodzi o zabezpieczenia to ja się jeszcze zastanawiam , czy dałoby sie n. dzienny limit powiedzmy 50 zł ustawić. Wtedy straty ograniczymy do minimum, bo jak po kilku godzinach sie zorientujemy to zablokujemy, strata 50 zł nie bedzie jakas dotkliwa, a za gazety czy bułki zbliżeniowo akurat zapłacimy.
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 12:15
stachu o ile po kilku godzinach się zorientujesz, ja np często konta nie sprawdzam, raz na kilka dni ogólnie więc nawet bym nie wiedziała kiedy ktoś mi zgarnie po 50 zł :(
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 16:03
ja sprawdzam konto też raz na dwa trzy dni max, jak chce coś większego kupić albo skontrolować ile jeszcze mi zostało na zycie - wiec strata kasy nie byłaby az taka duża - tak mi się wydaje :)
Cytuj
be free like a child
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.10.2014 8:44
Maćkowski napisał
stachu o ile po kilku godzinach się zorientujesz, ja np często konta nie sprawdzam, raz na kilka dni ogólnie więc nawet bym nie wiedziała kiedy ktoś mi zgarnie po 50 zł :(
Ale chyba, ze karta zginela sprawdzasz?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.10.2014 8:51
No właśnie, co to za gadanie. Widzisz ze ktoś ukradł, zgubiłeś, dzwonisz i zastrzegasz. Nic prostszego. Na prawdę to jest wszystko przemyślane i ma chronić przed kradzieżami, a raczej przed ich skutkami.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2014 8:50
Jestem zdania, ze jeśli ktoś rozsądnie używa tych innowacji, to nawet krawat będzie dobrym narzędziem do płatności.
Cytuj
Odpowiedź