• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy potrzebuje żyranta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 19:50
To straszne! Ludzie którzy godzą się na bycie żyrantem chyba nie wiedzą w co się pakują. Muszą mieć chyba ogromne zaufanie do osoby, która ubiega się o kredyt. Chociaż i to często zawodzi. Moim zdaniem powinna być jakaś umowa między kredytobiorcą a żyrantem, że w razie czego ten odzyska swoje pieniądze.
Cytuj
iwonka0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 12:41
Nigdy w życiu nawet najbliższej osobie nie zgodzę się na bycie żyrantem .Niech nagle kredytobiorcy podwinie się noga i co wtedy ja bee musiała spłacać kredyt .Ktoś będzie miał problem z głowy a ja zmarnuje życie swoje oraz swojej rodzinie .Dziwuje się ludziom którzy wierzą drugim ,przecież jak coś idzie nie tak to inni już mają Cie gdzieś i Twoja przyjaźń .A może jest jakieś inne rozwiązanie ,czy później możemy się starać jako żyrant o zwrot pieniędzy które spłaciliśmy ?
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 11:45
Wszystko zależy od Twojej zdolności kredytowej jeżeli masz wystarczającą dla banku żyranci nie będą CI potrzebni. Nie wiem natomiast jak to jest gdy bierzesz większy kredyt czy wtedy automatycznie przypadkiem nie musisz mieć żyrantów?
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 17:36
iwonka0 napisał
Nigdy w życiu nawet najbliższej osobie nie zgodzę się na bycie żyrantem .Niech nagle kredytobiorcy podwinie się noga i co wtedy ja bee musiała spłacać kredyt .Ktoś będzie miał problem z głowy a ja zmarnuje życie swoje oraz swojej rodzinie .Dziwuje się ludziom którzy wierzą drugim ,przecież jak coś idzie nie tak to inni już mają Cie gdzieś i Twoja przyjaźń .A może jest jakieś inne rozwiązanie ,czy później możemy się starać jako żyrant o zwrot pieniędzy które spłaciliśmy ?


Jakoś można ale pewnie na drodze sądowej. Podżyrowanie kredytu komuś niestety skutkuje tym, że w razie czego się go spłaca i z tym trzeba się liczyć. No niestety
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.9.2014 14:08
Gosiunia napisał
iwonka0 napisał
Nigdy w życiu nawet najbliższej osobie nie zgodzę się na bycie żyrantem .Niech nagle kredytobiorcy podwinie się noga i co wtedy ja bee musiała spłacać kredyt .Ktoś będzie miał problem z głowy a ja zmarnuje życie swoje oraz swojej rodzinie .Dziwuje się ludziom którzy wierzą drugim ,przecież jak coś idzie nie tak to inni już mają Cie gdzieś i Twoja przyjaźń .A może jest jakieś inne rozwiązanie ,czy później możemy się starać jako żyrant o zwrot pieniędzy które spłaciliśmy ?


Jakoś można ale pewnie na drodze sądowej. Podżyrowanie kredytu komuś niestety skutkuje tym, że w razie czego się go spłaca i z tym trzeba się liczyć. No niestety
Pytanie co sąd na to, skoro cos podpisalismy to powinnismy sie wywiazac z obowiazku i w tej sytuacji splacac kredyt.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 8:49
Gość napisał
Gosiunia napisał
iwonka0 napisał
Nigdy w życiu nawet najbliższej osobie nie zgodzę się na bycie żyrantem .Niech nagle kredytobiorcy podwinie się noga i co wtedy ja bee musiała spłacać kredyt .Ktoś będzie miał problem z głowy a ja zmarnuje życie swoje oraz swojej rodzinie .Dziwuje się ludziom którzy wierzą drugim ,przecież jak coś idzie nie tak to inni już mają Cie gdzieś i Twoja przyjaźń .A może jest jakieś inne rozwiązanie ,czy później możemy się starać jako żyrant o zwrot pieniędzy które spłaciliśmy ?


Jakoś można ale pewnie na drodze sądowej. Podżyrowanie kredytu komuś niestety skutkuje tym, że w razie czego się go spłaca i z tym trzeba się liczyć. No niestety
Pytanie co sąd na to, skoro cos podpisalismy to powinnismy sie wywiazac z obowiazku i w tej sytuacji splacac kredyt.
Poruszyles ciekawa kwestię, ludzie podpisuja wiele roznych dokumentów, co niestety czesto jest ryzykowne, a potem dopiero zastanawiaja się nad skutkami.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 14:33
Ale jak komus zyrujesz kredyt to na pewno nie zakladasz, ze ktos nie bedzie chcial splacac. Zyrujemy zwykle bliskim osobom...
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 9:03
No niestety różnie to bywa z tym żyrowaniem kredytów. Nieraz sie slyszy, ze ludzie niezle sie wkopią, jeszcze gotowkowy mniejszy mozna podżyrować, ale jak sa kredyty na kilkadziesiąt tysięcy to trzeba sie zastanowić piętnaście razy.
Cytuj
Odpowiedź