• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Fundusz Mieszkań na Wynajem

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
KolczatKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 0:47
ja nawet nie wiedziałam ze taki pomysł jest. Ciekawe czy rozgłoszą to gdzieś czy wiedzieć o tym funduszu będą tylko osoby nie liczne i jak przyjdzie co do czego i inni sie o nim dowiedzą to nie będzie już pieniędzy i po zawodach. Zawsze gdy pojawia sie coś fajnego urzędnicy rozdają po rodzinie i znajomych.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 8:11
Również czekam z niecierpliwością na ten fundusz. Mam nadzieję, że wejdzie w życie szybciej niż pisze luna. Obecnie mieszkam z rodzicami na wsi i wiele bym dała by się wydostać do miasta. Chciałam starać się o dofinansowanie do MdM ale nie mam zdolności kredytowej.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 9:07
Konkretnie nie określono kto będzie mógł skorzystać z programu. Wiadomo, że mieszkania mają wynajmować osoby, Pod uwagę uwagę będzie brana tylko zdolność do zapłaty miesięcznej należności, a nie np. wiek.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Renia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 10:35
Ja też z niecierpliwością czekam ale w mojej okolicy to myślę że nie mam szans .Tutaj każdy daje swoim i oni w pierwszej kolejności wiedzą .Człowiek dowiaduje się po fakcie .A co do dofinansowania z MDM to niestety mój wiek przekroczył ,bo chyba dobrze doczytałam jak mam 37 lat to nie ma szans na dofinansowanie MDM ?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 13:38
Renia napisał
Ja też z niecierpliwością czekam ale w mojej okolicy to myślę że nie mam szans .Tutaj każdy daje swoim i oni w pierwszej kolejności wiedzą .Człowiek dowiaduje się po fakcie .A co do dofinansowania z MDM to niestety mój wiek przekroczył ,bo chyba dobrze doczytałam jak mam 37 lat to nie ma szans na dofinansowanie MDM ?
Niestety, mając 37 lat nie ma Pani możliwości otrzymać dofinansowania.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 16:50
Ilona Maciejuk napisał
Konkretnie nie określono kto będzie mógł skorzystać z programu. Wiadomo, że mieszkania mają wynajmować osoby, Pod uwagę uwagę będzie brana tylko zdolność do zapłaty miesięcznej należności, a nie np. wiek.


W końcu jakiś fajny program w którym nie liczy się wiek:) Ja mam 36 lat i MdM przeszło mi koło nosa. Mam nadzieję, że chociaż o ten fundusz będę mogła się starać:) Ciekawa jestem jakie będą warunki otrzymania dofinansowania do czynszu i przez jaki okres to dofinansowanie będzie wypłacane...
Cytuj
bronek34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 19:49
No starszym osobą Mieszkanie dla Młodych przechodzi koło nosa, ale może ten Fundusz na Wynajem mieszkanie byłby świetna propozycją dla emerytów czy rencistów. Wiadomo ze oni zazwyczaj pieniędzy mają niewiele a może to rozwiązanie pomagałoby im przeżyć od pierwszego do pierwszego.
Cytuj
Martusia90

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 14:51
Ja też się cieszę że w końcu jest jakaś pomoc dla osób starszych .W mdm nie było szans bo wiek przekroczył 35 lat .Macie może informacje w jakich bankach można się starać o ten fundusz , co będzie brane pod uwagę i czy pary bez ślubu mogą starać się ?
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 11:43
Zarejestrowałam się na ich specjalnej stronie. Teraz czekam na jakieś informacje odnośnie ofert :). Zapowiada się nieźle.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 13:17
Rzeczywiście bardzo ciekawe i pierwszy raz się stykam z tym tematem. Jestem ciekawa jak to wygląda w rzeczywistości i czy rzeczywiście działa tak jak to pisze. Wynajmował ktoś tak mieszkanie? Może podzielić się doświadczeniem?
Cytuj
Odpowiedź