• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na umowę zlecenie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 12:09
Moja koleżanka jest studentką i pracuje na umowę zlecenie. Zarabia około 1800zł na rękę. Chciała w najbliższym czasie wziąć kredyt. Niewielki (około 6 tysięcy) ale zastanawiamy się nad tym czy jakikolwiek bank da je kredyt jeżeli pracuje na umowę zlecenie?
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 13:27
Z umowa zlecenie moga byc problemy, lepiej zeby miala umowe o prace to wtedy byloby okej. Ale niehc probuje, wnioskuje moze akurat jakis bank przychyli sie do wniosku, a jak nie to iech znajdzie wspolkredytobiorce.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 14:12
A w jaki sposób się taki kredyt załatwia z współkredytobiorcą, chodzi o żyranta czy to coś jeszcze innego? Bo pierwszy raz się spotykam z czymś takim?
Wypowiedź została zmieniona przez: baskamy 27.8.2014 14:13
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 10:04
Z umowa zleceniem raczej nie dostaniesz kredytu niestety, cociaz banki czasami oferuja taka mozliwosć.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 10:07
Pozwolę sobie sie z Państwem nie zgodzić. Co prawda osoba zatrudniona na umowę cywilnoprawną potraktowana będzie w banku na innych zasadach, ale wcale nie wyklucza to, ze nie bedzie mogla otrzymac kredytu. Warto dodać, że weryfikacja ich zdolności kredytowej będzie bardziej skomplikowana, wymagająca dopełnienia większej ilości formalności. Zapraszam do zapoznania sie z artykułem.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
MalowanaLala

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 13:23
Część banków do pewnej kwoty sprawdza jedynie regularność wpływów na konto bądź kontaktuje się z pracodawcą w celu potwierdzenia zatrudnienia nawet nie pytając o formę, więc wydaje mi sie, że koleżanka nie powinna mieć problemu z otrzymaniem takiej kwoty.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 12:35
Tomasz Słupczynski napisał
Pozwolę sobie sie z Państwem nie zgodzić. Co prawda osoba zatrudniona na umowę cywilnoprawną potraktowana będzie w banku na innych zasadach, ale wcale nie wyklucza to, ze nie bedzie mogla otrzymac kredytu. Warto dodać, że weryfikacja ich zdolności kredytowej będzie bardziej skomplikowana, wymagająca dopełnienia większej ilości formalności. Zapraszam do zapoznania sie z artykułem.


Pięknie Panu dziękuję na pewno przekażę koleżance artykuł. Myślałam, że rzeczywiście może to być problematyczne bo wiem, że umowa zlecenie jest dosyć śliskim tematem a dla banków jest to raczej średnie zabezpieczenie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.8.2014 13:36
adammy napisał
Tomasz Słupczynski napisał
Pozwolę sobie sie z Państwem nie zgodzić. Co prawda osoba zatrudniona na umowę cywilnoprawną potraktowana będzie w banku na innych zasadach, ale wcale nie wyklucza to, ze nie bedzie mogla otrzymac kredytu. Warto dodać, że weryfikacja ich zdolności kredytowej będzie bardziej skomplikowana, wymagająca dopełnienia większej ilości formalności. Zapraszam do zapoznania sie z artykułem.


Pięknie Panu dziękuję na pewno przekażę koleżance artykuł. Myślałam, że rzeczywiście może to być problematyczne bo wiem, że umowa zlecenie jest dosyć śliskim tematem a dla banków jest to raczej średnie zabezpieczenie.
No pewnie, ze banki udzielaja kredytów. czasami osoba na umowe o prace ma lepsza historie, więcej wpływów na konto niz ci z umowa o prace.
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 21:03
adammy napisał
Tomasz Słupczynski napisał
Pozwolę sobie sie z Państwem nie zgodzić. Co prawda osoba zatrudniona na umowę cywilnoprawną potraktowana będzie w banku na innych zasadach, ale wcale nie wyklucza to, ze nie bedzie mogla otrzymac kredytu. Warto dodać, że weryfikacja ich zdolności kredytowej będzie bardziej skomplikowana, wymagająca dopełnienia większej ilości formalności. Zapraszam do zapoznania sie z artykułem.


Pięknie Panu dziękuję na pewno przekażę koleżance artykuł. Myślałam, że rzeczywiście może to być problematyczne bo wiem, że umowa zlecenie jest dosyć śliskim tematem a dla banków jest to raczej średnie zabezpieczenie.


Wszystko zależy od wielu czynników. Ktoś może mało zarabiać, ale mieć bogatą historię kredytową i dostanie więcej kredytu niż ten co zarabia więcej. I choć status zatrudnienia ma spore znaczenie przy przydzielaniu kredytu to wydaje się, że większe znaczenie ma sam stosunek ilości zarabianych pieniędzy do kosztów życia.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 0:12
invest napisał
adammy napisał
Tomasz Słupczynski napisał
Pozwolę sobie sie z Państwem nie zgodzić. Co prawda osoba zatrudniona na umowę cywilnoprawną potraktowana będzie w banku na innych zasadach, ale wcale nie wyklucza to, ze nie bedzie mogla otrzymac kredytu. Warto dodać, że weryfikacja ich zdolności kredytowej będzie bardziej skomplikowana, wymagająca dopełnienia większej ilości formalności. Zapraszam do zapoznania sie z artykułem.


Pięknie Panu dziękuję na pewno przekażę koleżance artykuł. Myślałam, że rzeczywiście może to być problematyczne bo wiem, że umowa zlecenie jest dosyć śliskim tematem a dla banków jest to raczej średnie zabezpieczenie.


Wszystko zależy od wielu czynników. Ktoś może mało zarabiać, ale mieć bogatą historię kredytową i dostanie więcej kredytu niż ten co zarabia więcej. I choć status zatrudnienia ma spore znaczenie przy przydzielaniu kredytu to wydaje się, że większe znaczenie ma sam stosunek ilości zarabianych pieniędzy do kosztów życia.


A koszty życia czasami niektórzy mają naprawdę duże, nawet większe od tego co zarabiają więc automatycznie ich zdolność kredytowa spada nawet jeżeli zarabiają całkiem sporo.
Cytuj
Odpowiedź